سفرهای رادیویی هفته های ایرانی آغاز شد

ریال نیوز : «هفته های ایرانی» در بیست و یکمین سفر استانی، از استان «بوشهر» و دیدنی ها و شنیدنی های این استان می گوید.

به گزارش ریال نیوز ، عبدالرسول جوادی بالاجاده ، مدیر روابط عمومی رادیو ایران گفت : طرح رسانه ای هفته های ایرانی یکی از مهمترین ویژه برنامه های رادیو ایران در تعامل با مردم ایران است که با شعار رادیو ایران برای همه ایران در سال ۱۴۰۲ با اجرای در ۲۰ استان موجب تحول رسانه ای شده است .

جوادی بالاجاده اعلام کرد: با تدابیر و حمایت و پشتیبانی مدیر شبکه رادیویی ایران، این طرح پس از ماه مبارک رمضان دوباره آغاز به کار می کند.

وی ادامه داد: رادیو ایران در سال گذشته به بیست استان ایران سفر کرد و به معرفی آداب و رسوم و فرهنگ 20 استان ایران و گفتگو با مدیران ارشد استان از عملکرد و فعالیت های دولت تا بیان مشکلات از سوی مردم استان پرداخت.

مدیر روابط عمومی رادیو ایران افزود: این سفرهای استانی بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت. یکی از برنامه های مورد استقبال برنامه راهی به آبادی است که برنامه سازان و گزارشگران رادیو ایران با حضور در روستاهای استان به معرفی ظرفیت‌ها و بیان نیازمندی های مردم روستاها به مسئولان استانی می پردازد .

برگزاری مسابقه رادیویی در معرفی استان در برنامه زیر آسمان ایران و تعامل با مخاطبان از دیگر ظرفیت‌های رسانه ای «هفته های ایرانی» است.
مدیر روابط عمومی شبکه رادیویی ایران به برگزاری دوره های آموزشی کانون ایرانیاران در مرکز استان با حضور اساتید خبره رادیو  ایران اشاره کرد.

جوادی تصریح کرد: در ادامه «هفته های ایرانی» این هفته از 25 تا 31 فروردین رادیو ایران به استان «بوشهر» سفر می کند.

«استان بوشهر»، یکی از مهم‌ترین مناطق جنوبی ایران است و شهرستان‌های آن از بناهای دیدنی و مکان‌های تاریخی برخوردارند. بناهای تاریخی و معماری استان بوشهر شامل مساجد و مراکز عبادی اسلامی، باغ‌ها و عمارت‌های دیدنی، برج‌ها و قلعه‌های قدیمی می‌شوند.

در ادامه طرح هفته های فرهنگی رادیو ایران، این هفته از 25 تا 31 فروردین یك هفته روی موج رادیو ایران مسافر استان «بوشهر» باشید و با مفاخر فرهنگی، جاذبه های دیدنی و فرهنگ و رسوم و موسیقی ها و غذاهای محلی این استان بیشتر آشنا شوید.

شایان ذكر است برنامه های مختلف رادیو ایران مثل «سلام صبح بخیر، نمودار، پلاك هشت باغ هنر، ایرانشهر و ورزش ایران و زیر آسمان ایران و …» در بخش های مختلف از استان «بوشهر» خواهند گفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا