صدور و تمدید ۵۲۶ کارت بازرگانی در قشم

ریال نیوز : مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 526 کارت بازرگانی در سال 1400 در این منطقه خبر داد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم هرمز امیری با بیان این مطلب اظهار کرد: در سال گذشته 105 کارت بازرگانی در منطقه آزاد قشم صادر و 421 کارت برای متقاضیان فعالیت در این منطقه تمدید شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت 24 کارت باطل، 340 کارت تعویض و 15 کارت المثنی نیز در این منطقه صادر شده است.

به گفته مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم؛ کارت‌های بازرگانی منطقه آزاد قشم در سه شاخه تولیدی، خدماتی و تجاری برای متقاضیان صادر می شود و هیچ کارت بازرگانی یکبار مصرف یا دارای اعتبار یکساله در این منطقه وجود ندارد.

امیری درخصوص عملکرد سامانه ثبت آماری در سال گذشته اظهار کرد: در سال 1400 بیش از 4 هزار و 750 مورد ثبت آماری در منطقه آزاد قشم به ثبت رسیده است.

وی ادامه داد: این موارد شامل ثبت آماری برای کالاهای مصرفی، کالای همراه مسافر، مواد اولیه و قطعات واحد تولیدی و ماشین آلات خط تولید می باشد.

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم خاطر نشان کرد: بیشترین ارزش دلاری پرونده های ثبت آماری صورت گرفته برای واردات کالا به منطقه آزاد قشم مربوط به مواد اولیه و ماشین آلات مورد نیاز واحدهای صنعتی و تولیدی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا