طراحی اپلیکیشن برای سنجش شاخص صوتی دوبلورها

ریال نیوز : اپلیکیشن تخصصی “ارزیابی شاخص های صوتی” برای دوبلورها ساخته می‌شود.

به گزارش ریال نیوز، دکتر علی محمدزاده ، استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و عضو فدراسیون جهانی مخترعان با اعلام این خبر گفت : این اپلیکیشن تخصصی برای “ارزیابی شاخص های صوتی” صداپیشه ها و بدون مراجعه حضوری باهمکاری متخصصین رشته های دیگر در حال طراحی و ساخت است.

گفتنی است ؛ دکتر علی محمدزاده بعنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علو پزشکی شهید بهشتی در زمینه های آسیب شناسی اختلالات حنجره، صوت و گفتار، آموزش پزشکی و همیوپاتی تخصص فعالیت می کند و اولین کلینیک تخصصی اختلالات صوت و دیسفاژی دهانی حلقی و همچنین مایوفانکشنال تراپی دهان و صورت را بیش از ۲۰ سال است در ایران راه اندازی کرده و دانشجویان بسیاری در این حیطه ها آموزش داده و توانسته با همکاری انها و پژوهش به بیماران زیادی خدمت رسانی کند. همچنین
 تحقیقات زیادی در زمینه های اختلالات صوتی، حافظه شنیداری کلامی، بازشناسی آواهای گفتار، موسیقی، شناخت، اختلالات شنوایی، تاثیر دخانیات بر صوت، تحریک الکتریکی مغز، زبان بدن، لب خوانی و برنامه ریزی آموزشی برای رشته ها و دوره های تحصیلی بعنوان مجری اصلی و یا همکارپروژه انجام داده است .

وی همچنین استاد راهنما و مشاور پایان نامه های دانشجویی در مقاطع فوق لیسانس و دکتری است و سالهاست سمتِ داور و ادیتور ژورنال های علمی پژوهشی معتبر را بعهده دارد. تالیف دو کتاب تخصصی (تنفس صوتی گفتاری)، ارائه مقالات در کنگره ها و انتشار مقالات پژوهشی در ژورنال های تخصصی داخلی و خارجی که برخی در زمان خود برای اولین بار در کشور مطرح می شدند و عضویت درکمیته های علمی کنگره های علمی و پانل های ویژه تخصصی را هم در کارنامه علمی خود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 10 =

دکمه بازگشت به بالا