عده‌ای نمی‌گذارند تولید نفت از ۴ میلیون بشکه بالاتر برود

به گزارش ریال نیوز، بیژن نامدار زنگنه در ششمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو با اشاره به اینکه عده‌ای ۴۰ سال است تلاش کرده‌اند نگذارند تولید نفت ایران از ۴ میلیون بشکه بالاتر رود که الحمدالله موفق بوده‌اند، اظهار داشت: واقعاً هم زحمت کشیدند؛ با مجلس و دستگاه‌های زیادی کار کردند و سعی کردند افراد زیادی را از هستی ساقط کنند تا نگذارند تولید نفت ایران از ۴ میلیون بشکه در روز بالاتر برود.

وی ادامه داد: من روزگاری را می‌بینم که تولید نفت ممنوع شود و بگویند هر تولیدکننده‌ای یک حدی برای ظرفیت تولید دارد در غیر این صورت مراوداتتان با دنیا مختل می‌شود.

وزیر نفت با بیان اینکه ما در شرایط شیوع کرونا و از همان ایتدای اسفند سال گذشته کار تولید و بهره وری را با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دادیم، گفت: در روزهای ابتدایی کرونا چند روزی طرح ها متوقف شد اما با تدوین پروتکل های سختگیرانه بهره وری و تولید را تداوم بخشیدیم.

وی با بیان اینکه این آخرین کنگره نفت و نیرو است که بنده بعنوان وزیر حضور دارم، خاطرنشان کرد: این کنگره بدون یک ریال کمک دولتی زنده است، بسیاری تلاش کردند که آن را نابود کنند اما این اتفاق نیفتاد و کنگره به کار خود ادامه داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا