فراخوان گمرک برای آزمایشگاه ها

ریال نیوز : گمرک ایران در فراخوانی از آزمایشگاه‌های دارای تاییدیه از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران دعوت به همکاری کرد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، این اقدام با هدف تسهیل، افزایش سرعت در ارائه خدمات، حذف انحصار و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه انجام می‌شود.

متن این فراخوان بدین شرح است:

گمرک جمهوری اسلامی ایران در جهت تسهیل، افزایش سرعت ارائه خدمات، حذف انحصار و در چارچوب وظایف ذاتی مقرر در ماده ۳ قانون امور گمرکی و در اجرای نامه شماره ۳۰۲۰۵/ر مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ سازمان ملی استاندارد برای تعامل با نهادهای تایید صلاحیت شده توسط مرکز ملی تایید صلاحیت ایران جهت دریافت خدمات آزمایشگاهی موضوع تبصره ذیل ماده ۳۱ قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و در اجرای بند دوم مصوبات جلسه ۱۴۰۳/۴/۳ کمیته ساختار گمرک جمهوری اسلامی ایران موضوع نامه شماره ۱۴۰۳/۴۷۲۰۶۶ مورخ ۱۴۰۳/۴/۶ مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری؛ برای تعیین ماهیت تعداد زیادی نمونه از انواع کالاها و ارائه هرگونه مشاوره فنی لازم برحسب نیاز برای تعیین تعرفه گمرکی، کاربرد کالاها، اجرای کنوانسیون‌ها و معاهدات بین‌المللی و دیگر مصادیق به تشخیص گمرک در سریع‌ترین زمان ممکن، با دقت و کیفیت عالی از تمام آزمایشگاه‌های کشور دعوت بعمل می‌آورد تا در صورت تمایل به همکاری با گمرک، نامه درخواست همکاری را با ارائه مستندات ذیل:
🔸شناسه ملی آزمایشگاه،
🔸فهرست دامنه فعالیت،
🔸کد سیستم هماهنگ (HS) کالاهای قابل آزمون،
🔸شماره گواهینامه تایید صلاحیت، تاریخ صدور و پایان اعتبار،
🔸کد ملی، نام و نام خانوادگی، تلفن همراه مدیرعامل،
🔸کد ملی، نام و نام خانوادگی، تلفن همراه مدیرفنی،
🔸آدرس، کدپستی، تلفن آزمایشگاه و پست الکترونیک،
🔸آخرین آگهی روزنامه رسمی و
🔸فایل گواهی‌نامه تایید صلاحیت به صورت لوح‌فشرده یا فلش،
به نشانی تهران. خیابان شهید بهشتی. بعد از خیابان میرعماد. ساختمان مرکزی گمرک ایران. طبقه هفتم. پلاک ۳۰۶. کد پستی ۱۵۸۷۷۷۳۹۱۴ معاونت امور گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران جهت انجام اقدامات بعدی ارسال نمایند.

شماره تلفن ۸۲۹۹۳۷۰۸ جهت پاسخگویی به سوالات متقاضیان اختصاص یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

دکمه بازگشت به بالا