قول استاندار قزوین برای حل مشکلات مردم زیاران

ریال نیوز : استاندار قزوین گفت: پروژه آبرسانی آب سد طالقان به آبیک به عنوان یکی از پروژه های بر زمین مانده در مسیر پیگیری جدی قرار گرفته و آب زیاران هم در این پروژه قرار دارد و همزمان با آبیک مشکلات آب زیاران هم برطرف خواهد شد.

به گزارش ریال نیوز ، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز پنجشنبه در دیدار با مردم شهر زیاران اظهار داشت: با توجه به همراهی خوب مردم و پیگیری مسئولان، برخی از مشکلات شهر زیاران برطرف شده و سایر مشکلات هم در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: با توجه به محدودیت امکانات و اعتبارات، این که تمامی مسائل در بازه زمانی کوتاه مدت برطرف شود امکان پذیر نیست و باید با حوصله و تحمل مردم و درایت و پیگیری مسئولان، مسائل در مسیر برطرف شدن قرار بگیرد.

اعلایی با بیان اين که رئیس‌جمهور هم نگاه ویژه‌ای به مشکلات زیاران داشتند و تأکید کردند این مشکلات به نفع مردم برطرف شود، گفت: درهمین راستا پیگیری هایی صورت گرفت که پیرو همین پیگیری ها تولیت آستان قدس اخیرا نامه ای نوشته و مقرر شد تا زمانی که تصمیم قضایی و نظر دادگاه مشخص شود فرآیند صدور پروانه برای واحدهای مسکونی ادامه داشته باشد و از این پس در روند صدور پروانه مشکلی وجود نخواهد داشت.

استاندار قزوین اضافه کرد: امیدواریم با توجه به‌ رونق ساخت و ساز در این شهر، شهرداری هم از منابع بیشتری برخوردار شود و این منابع را در مسیر توسعه شهر استفاده کند.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: در موضوع آب، پروژه آب رسانی آب سد طالقان به آبیک به عنوان یکی از پروژه های بر زمین مانده در مسیر پیگیری جدی قرار گرفته و آب زیاران هم در این پروژه قرار دارد و همزمان با آبیک مشکلات آب زیاران هم برطرف خواهد شد.

وی گفت: دولت با حجم بالایی از بدهی هایی مواجه است که از گذشته به ارث رسیده که این موضوع دولت را از نظر بودجه ای با محدودیت همراه کرده ولی با درایت و تدبیر مسئولان به مرور زمان مشکلات برطرف خواهد شد.

استاندار قزوین اضافه کرد: مشکلات و کمبودهای زیاران باید با پیگیری دولت، مشارکت خود مردم، بخش خصوصی و آستان قدس رضوی برطرف شود و تمامی امکانات استان به نفع مردم استفاده خواهد شد.

وی افزود: در موضوع درمان که موضوع مهمی است کل استان با چالش روبرو است و استان جزو استان‌های رده پایین کشور در امکانات درمانی می باشد و به دنبال این هستیم تا با مشارکت بخش خصوصی و اعتبارات دولتی این مشکل را برطرف کنیم.

وی گفت: در سفر رئیس جمهور اعتبارات عمرانی خوبی تصویب شده که بخشی از آنها در شهرستان آبیک قرار دارد و پس از رسیدن به یک نتیجه مشخص به اطلاع مردم رسانده خواهد شد.

استاندار قزوین اظهار داشت: سیاست مجموعه مدیریتی استان ارائه گزارش عملکرد پس از انجام و به ثمر رسیدن یک موضوع است و امیدواریم با لطف خدا، پیگیری مسئولان و همراهی مردم سایر مشکلات هم برطرف شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا