مدیرعامل شرکت صنایع آذرآب با هماهنگی اعضاء هیات مدیره، از سمت خود کناره گیری کرد. به گزارش ریال نیوز ، علی شیخ زاده پس از یک دوره تلاش اثر گذار در شرکت صنایع آذرآب، بویژه عبور از مرحله زیان و رسیدن به مرحله سود دهی، سکان آنرا به آقای حسن رضا حیدری واگذار کرد. این […]

مدیرعامل شرکت صنایع آذرآب با هماهنگی اعضاء هیات مدیره، از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش ریال نیوز ، علی شیخ زاده پس از یک دوره تلاش اثر گذار در شرکت صنایع آذرآب، بویژه عبور از مرحله زیان و رسیدن به مرحله سود دهی، سکان آنرا به آقای حسن رضا حیدری واگذار کرد.

این گزارش می افزاید: شیخ زاده در پیامی خطاب به سهامداران، کارکنان و کارگران آذرآب، اصلاح روندها و شیوه های مدیریتی، بویژه افزایش تولید و گذار از مشکلات عدیده ای که از ادوار گذشته برای شرکت حادث شده بود را مرهون همکاری صمیمانه همه مدیران و کارکنان شرکت دانسته است.

وی همچنین کسب موفقیت های حاصله در این دوره مدیریتی را از مقدمات توسعه فعالیت های شرکت برشمرده و اظهار امیدواری کرده است تا با عنایت به فراهم شدن زمینه و بستر مناسب برای جذب پروژهای مختلف صنایع کشور، موفقیت های بیشتری را برای شرکت صنایع آذرآب شاهد باشیم.

علی شیخ زاده درخاتمه از همکاری صمیمانه  اعضاء هیات مدیره و آحاد کارکنان، بویژه کارگران خدوم و زحمتکش شرکت آذرآب، تقدیر و تشکر کرده و اعتلای شرکت و نقش آفرینی این صنعت عظیم را در جهت  پیشبرد اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران، از درگاه احدیت مسالت نموده است.