مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته منصوب شد

ریال نیوز : با حکم سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت، محسن نادری منش به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته منصوب شد.

به گزارش ریال نیوز، مراسم معارفه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور نبوی دستیار ویژه وزیر و فرهید زاده رئیس بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صمت در سالن شهیدان باکری این صندوق برگزار شد.

نبوی در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رضا نقی پور اصل مدیرعامل سابق و اعضای هیات مدیره گفت: در دوره مدیرت قبلی صندوق، کارها و اقدامات خوبی صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.

دستیار ویژه وزیر افزود: تغییرات مدیریتی در دستگاه ها به معنی ضعف در مدیران قبلی نیست بلکه به منزله تزریق یک تفکر و خون جدید به بدنه سازمان برای ارتقاء جایگاه و خدمات آن دستگاه می باشد.

وی رویکرد وزارت صنعت معدن و تجارت در دوره جدید را توجه به تخصص گرایی در گزینش مدیران اعلام کرد.

محسن نادری منش مدیرعامل جدید و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد وزیر صنعت معدن و تجارت به وی، گفت: امروزه صنایع پیشرفته در سایر صنایع دیگر نفوذ گسترده ای پیدا کرده و ما وظیفه داریم از همه ابزار های موجود در صندوق برای ارتقاء این نفوذ و جایگاه صنایع پیشرفته در کشور استفاده کنیم.

رئیس هیات مدیره صحا توجه به سرمایه گذاری ریسک پذیر، شفاف سازی فرآیندها و کارایی و موثر بودن آن ها را لازمه ارتقاء جایگاه صندوق دانست.

در این نشست همچنین با اعلام نبوی دستیار ویژه وزیر و رئیس ستاد راهبری شرکت ها و موسسات تحت پوشش وزارت صمت آقایان وطن دوست و کلانتری نژاد به عنوان اعضای جدید هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته معرفی و از زحمات آقایان شهیاد آبنار و مهدی فرنیان تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یک =

دکمه بازگشت به بالا