نادری سرپرست تاصیکو شد

ریال نیوز : علی رستمی، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) در حکمی امیرحسین نادری را به عنوان سرپرست جدید شرکت سرمایه‌گذاری صدر‌ تامین منصوب کرد.

به گزارش ریال نیوز، نادری با ۲۳ سال تجربه فعالیت در حوزه فولاد و صنایع معدنی و مدیریت در شرکت‌های مختلف صنعتی و بورسی یکی از مدیران باتجربه و خوشنام در این حوزه است. مدیر عامل شرکت‌های ملی فولاد ایران و سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، ریاست و عضویت هیأت مدیره شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خراسان، ذوب آهن اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر، فولاد هرمزگان، فولاد تاراز، فولاد متیل و همچنین مشاور رئیس هیأت عامل در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی از جمله سوابق مدیریتی وی هستند.

با نگاهی به کارنامه فعالیت نادری در شرکت سرمایه‌گذاری و معادن به عنوان آخرین شرکتی که مدیریت آن را بر عهده داشت نشان می‌دهد در مدت حدود یکسال مدیریت وی، برنامه‌های توسعه ای مختلفی در این شرکت آغاز شد که مهم‌ترین آن‌ها پروژه «فولاد کردستان»، تشکیل بزرگترین کنسرسیوم معدنی کشور و برنده شدن مزایده معدن مس و طلای جانجا، آغاز اکتشاف تکمیلی در استان اردبیل، خرید سهام مدیریتی شرکت بین‌المللی مهندسی ایران و توسعه زیرساخت‌های معدنی (انرژی و سوخت و حمل و نقل دریایی و ریلی) بوده است.

گفتنی است شرکت سرمایه گذاری صدر تامین یکی از شرکت‌های تحت پوشش شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) است که در حوزه صنایع مختلف معدنی فعالیت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 18 =

دکمه بازگشت به بالا