نسخه اقتصادی ستاد مرکزی تحول اقتصادی قالیباف برای پزشکیان

ریال نیوز : رئیس ستاد مرکزی تحول اقتصادی کشور در پیامی پیروزی دکتر پزشکیان را تبریک گفت و آمادگی این ستاد برای ایجاد تحول اقتصادی در دولت چهاردهم را اعلام کرد.

به گزارش ریال نیوز ، متن پیام دکتر مهدی خسروی، مدیرعامل و موسس آفشور مستر بانک به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحيم
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
رئیس جمهور محترم و محبوب مردمی

اکنون که چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را با حضور اکثریت جامعه شاهد بودیم و عیان شدگی ِبیش از پیش ِوضعیت سیاسی کشور را به عینه مشاهده کردیم. جای بسی خرسندی است که تدبیر صورت گرفته، امکانی را برای نقش آفرینی ِاکثریت مردم در سرنوشت ِخویش فراهم آورد تا شکاف ِملت و حاکمیت به عنوان ِزمینه تأثیر گذاری بر امنیت، اقتدار و توسعه ایران، نسبت به گذشته ترمیم شده و امید به اصلاح از درون، گفت‌وگوی ملی و حل مسائل کشور از طریق مشارکت عمومی بار دیگر در سپهر ِسیاسی کشور طنین افکن شود.

خسروی در بخش دیگری از این پیام آورده است : این انتخابات بار دیگر فهم و درک ِعمیق ِملت ایران را به نمایش گذاشت و به تجدید احیای جمهوریت و بازسازی و ترمیم آشتی ملی کمک خواهد کرد. این منسب بزرگ بر جنابعالی و مقام معظم رهبری که با تاکید به امنیت، رقابت، سلامت، مشارکت زمینه حضور مردم را رقم زدند و همه مردمان خوبمان در سراسر جهان مبارک باد.

وی در ادامه آورده است : این ستاد با همه توان آمادگی خود را برای خدمت رسانی در زمینه های کلان اقتصادی و ایجاد اشتغال از طریق اجرای پروژه های ملی و فرا ملی در کلیه مناطق آزاد کشور و فراخوان شرکت های دانش بنیان خارجی توسط نخبگان ایرانی در آن سوی مرزها در راستای تحول اقتصاد کشور و اجرای هوش مصنوعی اعلام می‌دارد.این در حالی است که با ایجاد بانک آفشور در مناطق آزاد کشور که در دولت شهید رئیسی به تائیدیه کلیه ارگان‌های دولتی از جمله سازمان سرمایه گذاری خارجی وزارت اقتصاد و دارایی ، دبیر خانه شورایعالی مناطق آزاد و بانک مرکزی به مرحله اجرا رسیده می توان با جذب سرمایه گذاری خارجی و ایجاد ۲۷۶۶۸۰۰ دو میلیون و هفتصد و ششصد و شش هزار و هشتصد شغل طی برنامه پنج ساله از طریق پروژه‌ های ملی و فرا ملی ایجاد کرد.

با تشکر
دکتر مهدی خسروی
رئیس ستاد تحول اقتصادی کشور و
مدیر عامل و مؤسس آفشور مستر بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 13 =

دکمه بازگشت به بالا