نمایندگان مجلس خواستار حذف دلار و یورو از اقتصاد کشور شدند

ریال نیوز : یک عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش ریال نیوز ، علی کریمی فیروزجایی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

علی اکبر علیزاده نماینده دامغان به وزیر امور اقتصادی: لزوم نظارت و برخورد با افزایش بی رویه هزینه تراکنش های بانکی.

حسن نوروزی نماینده رباط کریم به و ۲۱ نفر از نمایندگان به وزیر امور اقتصادی: ضرورت برنامه ریزی برای حذف دلار و یورو از ساختار اقتصادی کشور

کیومرث سرمدی نماینده اسدآباد و ۱۹ نفر از نمایندگان به وزرای امور اقتصادی و جهاد کشاورزی: لزوم افزایش شعب بانک کشاورزی در شهرستان اسدآباد.

محمدحسن آصفری نماینده اراک و ۵۷ نفراز نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم نظارت بر شهریه مدارس غیر انتفاعی، به همراه ۳۲ نماینده به وزیر فرهنگ و ارشاد مبنی بر ضرورت اجرای بیمه کامل مداحان در سراسر کشور، به همراه ۴۰ نماینده به رئیس جمهور درباره ضرورت اجرایی شدن طرح عفاف و حجاب توسط کارکنان زن ادارات، دانشگاه ها و بانک ها.

سید سلمان ذاکر نماینده ارومیه به وزیر کشور: لزوم رفع تبعیض در پرداخت حقوق، مزایا و بیمه دهیاری ها و شوراها.

جلال محمودزاده نماینده مهاباد و ۳۷ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم اعلام موافقت وزارتخانه با طرح پیشنهادی نمایندگان جهت تعیین تکلیف دوره های آموزشی باتجربه، به وزیر بهداشت درباره ضرورت تامین اقلام مختلف دارویی در بیمارستان ها و مراکز درمانی.

امیرحسین بانکی پور فرد نماینده اصفهان و ۴۸ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم انجام سرشماری نفوس و مسکن.

حسن نوروزی نماینده رباط کریم و ۱۸ نفر از نمایندگان به وزیر امور اقتصادی: ضرورت بازنگری در میزان پرداخت ارز برای سفرهای زیارتی و توریستی خارج از کشور.

حسین محمدصالحی نماینده فریدن و ۴۲ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم تسریع در رسیدگی به اوضاع نامناسب آبخیزداری در کشور.

حسین رئیسی نماینده میناب به وزیر بهداشت: لزوم رسیدگی به کمبود شدید دارو در مراکز جامع سلامت و داروخانه ها و ضرورت تکمیل بیمارستان دوم میناب و همچنین لزوم پیگیری راه اندازی اورژانس هوایی جاسک و بشاگرد، به رئیس جمهور درباره ضرورت تسریع در تصویب اعتبارات مربوط به سیل مرحله دوم در شهرستان های میناب و رودان.

کیوان مرادیان نماینده قائمشهر و ۳۸ نفراز نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت تسریع در معرفی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی.

سارا فلاحی نماینده ایلام و ۳۴ نفر از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی: لزوم تصحیح سیاست های انبوه سازی مسکن.

علیرضا پاک فطرت نماینده شیراز به وزیر امور اقتصادی: ضرورت تعیین تکلیف سرمایه گذاران مالباخته در بورس.

حسین میرزایی نماینده اصفهان و ۶۲ نفر از نمایندگان به وزیر امور اقتصادی: لزوم ارزیابی و ارائه گزارش از میزان تاثیر قانون مالیات بر خانه های خالی بر اجاره بها.

علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان و ۱۴ نفر از نمایندگان به وزیر امور اقتصادی: ضرورت ارتقای ادارات مالیات در ۴ شهرستان حوزه انتخابیه.

احسان ارکانی نماینده نیشابور به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: ضرورت ایجاد دبیرخانه دائمی کنگره بزرگداشت فضل بن شازان نیشابوری.

مهدی عسگری نماینده کرج و ۳۱ نفر از نمایندگان به وزیر کشور: ضرورت برنامه ریزی دقیق برای ساماندهی مناطق حاشیه نشین در کلانشهرها.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا