واکنش تعاونی مسکن داروپخش به خبر ریال نیوز

ریال نیوز : تعاونی مسکن کارگری داروپخش در واکنش به انتشار خبری مبنی بر ” تجمع مالباختگان تعاونی مسکن کارگری داروپخش ” جوابیه‌ای صادر کرد .

به گزارش ریال نیوز، متن جوابیه هیئت‌مدیره تعاونی مسکن کارگران داروپخش به این شرح است : احتراما در پاسخ به انتشار خبر منتشر شده در شبکه خبری ریال نیوز مبنی بر ” تجمع مالباختگان تعاونی مسکن کارگری داروپخش ” به استحضار می رساند: که این اخبار کذب محض بوده و با لطف خدا کلیه اعضا و سهامداران زمین های خود را به موجب سند رسمی تحویل گرفته اند و تمامی اراضی تعاونی داروپخش دارای سندهای مالکیت تک برگی بوده و همه قطعات نیز دارای دستور نقشه از شهرداری فردیس می باشند و برای تعدادی از زمین ها هم پروانه ساختمانی نیز دریافت شده است. لذا ضمن تکذیب خبر کذب منتشر شده که از طرف یکی از اعضا به آن شبکه ارسال شده، متذکر می شود که این اخبار توسط ایشان به دروغ انتشار یافته که وی به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی و توهین و افترا تحت تعقیب شعبه ۳ بازپرسی مجتمع قضایی شماره ۳۱ تهران ویژه جرائم رایانه‌ای و اینترنتی نیز قرار دارد .

در ادامه این جوابیه آمده است : اقدام ما در این تکذیبیه در راستای شفاف سازی است چرا که انتشار این نوع اخبار دروغ باعث تشویش اذهان و تحریک افکار عمومی و ایجاد نگرانی در مدیران استانی می شود.

درپایان این جوابیه چنین آمده است : هیئت مدیره این تعاونی تمام تلاش های خود را در راستای احقاق حقوق اعضا که خوشبختانه عمدتا محقق شده است را به کار گرفته و همواره پیگیر سایر امورات اداری املاک تعاونی تا حصول نتیجه مطلوب می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا