کانون سردفتران مشتری بانک آینده شد

ریال نیوز : کانون سردفتران اسناد رسمی کشور به جمع مشتریان بانک آینده پیوست.

به گزارش ریال نیوز، در راستای گسترش تعاملات و همکاری‌های فی‌مابین و به‌منظور ارزش‌آفرینی هر چه بیش‌تر برای مشتریان، سهامداران، کارکنان و مجموعه ذی‌نفعان، تفاهم‌نامه مشترک همکاری توسط نادر خواجه حقوردی معاون امور شعب و بازاریابی بانک آینده و علی خندانی رئیس کانون سردفتران و دفتریاران، به امضا رسید.

موضوع این تفاهم‌نامه، همکاری مشترک طرفین برای ارائه انواع خدمات به کانون و اعضا در زمینه‌های مختلف بانکی، مالی و سایر حوزه‌های مورد توافق دو طرف در چارچوب قوانین و مقررات است.

ارائه خدمات اعتباری، اعطای تسهیلات و تعهدات، ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیکی و خدمات ویژه اعضای کانون، از جمله خدمات قابل ارائه در این تفاهم‌نامه است.

اعطای وام قرض‌الحسنه (قرض‌الحسنه ویژه) برای پرسنل حائز شرایط شرکت، اعطای تسهیلات خرید کالا در چارچوب طرح آینده‌داران برای خرید از فروشگاه هایپراستار و فروشگاه‌های منتخب بانک واقع در مجموعه بازار بزرگ ایران (ایران‌مال)، اعطای تسهیلات خرید کالای ایرانی در چارچوب طرح طراوت از مجموعه فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک آینده در سراسر کشور و سایر خدمات بانکی از سایر مفاد توافق شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا