کیش جزیره کارآفرینان می شود

ریال نیوز : سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد کیش بر نقش مهم مسئولان این منطقه در امانت داری کیش تاکید کرد و گفت: اجازه نداریم برای حفظ بقای خودمان از بیت المال هزینه کنیم.

به گزارش ریال نیوز، محمدرضا نوایی لواسانی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان که با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری -صنعتی و ویژه اقتصادی، عصر شنبه 22 آبان در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد، افزود: برخی از موضوعات در این منطقه نهادینه شده است که با انقلاب اسلامی منافات دارد.

نوايي لواساني، محور مدیریتی خود را در جزیره کیش، حمایت از کار آفرینان عنوان کرد و اظهار داشت: باید در فرایند حمایت از کار آفرینان شفافیت سرلوحه کار قرار گیرد و امضاهای طلایی حذف شود در غیر این صورت سازمان با چالش مواجه خواهد شد.

وي، از اصلاح فرایند ها و هدایت جزیره به سمت بهشت کار آفرینی خبر داد و افزود: مدیر جوان و انقلابی مدیری است که با دانش و آگاهی لازم تصمیمات کارآمد اتخاذ کند.

سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد کیش، با اشاره به این که روش مدیریتی که آغاز کردیم در سیستم سازمانی ماندگار و سبب رونق مولفه های آرامش در کیش خواهد شد، گفت: آرامش هدفی است که مولفه های مختلفی از جمله “فرهنگی، اجتماعی، اعتقادی و سرمایه گذاری را افزایش خواهد داد.

نوایی لواسانی اظهار داشت: یکی از بزرگترین جنگ های اقتصادی در دنیا بین حق و باطل صورت گرفته و توفیق رزمندگی در این جبهه را داریم که با لطف الهی می توانیم در این مسیر سخت گام های موثری برداریم.

وی در خصوص این که با رصد مشکلات جزیره و ارتباط با ساکنان کیش آشنایی کامل با این منطقه دارم، گفت: با توجه به این که در دوره های گذشته به این منطقه کوتاهی شده؛ از سوی دیگر نیز برخی از مدیران دلسوز اقدامات ارزشمندی برای آبادانی و توسعه کیش انجام دادند.

سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه تصریح کرد: به جز دوره کوتاه مدیریت جعفر آهنگران مدیرعامل وقت سازمان منطقه آزاد کیش، در سنوات گذشته با بد عهدی در امانت داری کیش بهترین امتیاز منطقه آزاد را ازدست دادیم در صورتی که این امتیازات می توانست رونق بخش جزیره باشد.

نوایی لواسانی، حذف معافیت های مالیاتی در مناطق آزاد را بد عهدی در امانت داری کیش عنوان کرد و گفت: واگذاری برخی از شرکت ها که نقش مهمی در رونق بخشی جزیره داشت مشکلات عدیده ای را ایجاد کرده است.

وي، تاکید کرد: پس از گذشت سال ها از تاسیس منطقه آزاد کیش این جزیره باید مهد کارآفرینی می شود، متاسفانه تا کنون این مهم تحقق نیافته است.

گفتنی است؛ در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش، هیئت همراه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، جعفر آهنگران مدیرعامل وقت سازمان، ادارات، نهادها،نیروی های نظامی و انتظامی، شرکت های تابعه و برخی از ساکنان جزیره کیش نيز حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا