۴ هزار و ۳۰ واحد مسکن مهر پردیس تحويل شد

ریال نیوز : مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از آغاز فرآیند تحویل ۴۰۳۰ واحد مسکن مهر در این شهر خبر داد و گفت: قرار است در روزهای آینده مراسم افتتاح این واحدها با حضور وزیر راه شهرسازی برگزار شود.

به گزارش ریال نیوز به نقل از شرکت عمران شهر جدید پردیس، امروز فرآیند تحویل ۴۰۳۰ واحد مسکن مهر این شهر آغاز شد. از این تعداد ۲۰۰۳ واحد در فاز ۱۱، ۱۴۰۰ واحد در فاز ۸ و مابقی در فازهای ۵ و ۹ قرار دارند.

مالکان می‌توانند با مراجعه به شرکت عمران پردیس واحدهای خود را تحویل بگیرند. بنا بر اعلام سید مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس این آپارتمان‌ها ممکن است نواقصی داشته باشد که توسط پیمانکار رفع می‌شود.

وی اعلام کرد: با واگذاری‌های امروز تعداد واحدهای تحویلی مسکن مهر در پردیس از ۷۰ هزار واحد گذشت و ۱۴ هزار واحد دیگر باقی مانده که پیشرفت مناسبی دارد و در مرحله نصبیات است.

هدایت همچنین خبر داد که مراسم رسمی افتتاح واحدهای واگذار شده، تقاطع غیر همسطح فاز ۱۱ و کلنگ زنی متروی پردیس که قرارداد آن هفته قبل توسط رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی منعقد شده با حضور قاسمی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: دلیل تأخیر تحویل این واحدها آن بوده که از سال ۹۳ تا ۹۸ ساخت بسیاری از پروژه‌های مسکن مهر متوقف‌شده و با توجه به آنکه ساخت این واحدها مجدداً آغاز شده تمامی آن‌ها با افزایش قیمت ۱۰ تا ۱۵ برابری انجام شده است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه هزینه سنگینی بابت ساخت این واحدها تحمیل شده است، اظهار کرد: بخش عمده‌ای از اجرای این پروژه‌ها با استفاده از پیمانکاران و سازندگان حرفه‌ای و با همکاری آن‌ها صورت گرفته که تعداد زیادی از این پیمانکاران از طریق تهاتر ساخت این واحدها را انجام دادند و این هزنیه‌های سنگین را قبول کردند.

وی توضیح داد: هر واحدی که دارای نقص است به پیمانکاران و سازندگان چک لیست‌هایی داده شده تا تمامی نواقص را یادداشت کنند تا زمانی‌که در واحدها متقاضیان مستقر شوند این خدمات هم تأمین خواهد شد.

هدایت بیان این که سوپرمارکت جدیدی هم در فاز ۹ فونداسیون ریخته شده و به‌زودی ساخته خواهد شد، گفت: هزینه بسیار سنگینی برای دیوارچینی و اجرای محوطه‌ها تحمیل‌شده به‌طوری‌که برای هر ساخت محوطه حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس بیان کرد: برای اجرای هر بلوک هم بیش‌از یک میلیارد تومان شده است که همین هزینه‌های سنگین هم خود نقش مؤثری در افزایش مدت زمان پروژه‌ها داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا