ریال نیوز : دومین مجموعه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای «بازار بزرگ کارن» با حضور چهره‌های نظامی، هنری، خبری و مردم عزیز منطقه لویزان تهران افتتاح شد.

به گزارش ریال نیوز، آیین افتتاح دومین فروشگاه‌ زنجیره‌ای «بازار بزرگ کارن » پنجشنبه ۲۲ خردادماه با حضور مهران رجبی هنرمند مطرح کشورمان، امیر رفیعی از مسئولان پیشین ارشد ارتش و معاون پیشین اداری و مالی وزارت دفاع، مهدی نمازی مدیرعامل مجموعه، جمعی از اصحاب رسانه و استقبال گرم مردم عزیز منطقه شمال شرق تهران (لویزان) برگزار شد.

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۰ ۴۴
در ابتدای این مراسم امیر رفیعی اهداف راه‌اندازی مجموعه کارن را ارائه محصولات با کیفیت، قیمت پائین‌تر نسبت به فروشگاه‌های مشابه و احترام به مشتریان و مردم برشمرد و ابراز امیدواری کرد بزودی شعبات بیشتری از این مجموعه در سراسر کشور افتتاح شود.
در ادامه مراسم مهدی نمازی مدیرعامل «بازار بزرگ کارن» با اشاره به این که این مجموعه، زیر مجموعه شرکت فردینه است که ۱۸۰ قلم محصول مختلف تولید می‌کند، افزود: هدف‌مان از راه‌اندای بازار بزرگ کارن، ارائه بهترین خدمات با کمترین قیمت‌ها در قیاس با رقیبان خود در این عرصه (سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای) و مشتری مداری به بهترین شکل ممکن است.

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۰ ۵۸
وی با بیان اینکه خرید از فروشگاه‌ها، یکی از بهترین زمان‌های تفریح خانواده‌ها است، اضافه کرد: درحال حاضر محصولات مجموعه فدرینه به کشورهای منطقه از جمله عراق، قطر، بحرین، افغانستان و … درحال صادر شده که با همان کیفیت در فروشگاه‌های کارن هم برای جلب رضایت بیشتر مردم، عرضه می‌شود.
مدیرعامل «بازار بزرگ کارن» با تشکر از امیر حیدری فرمانده محترم نیروی زمینی و امیر رفیعی، تاکید کرد: مطمئنا با برنامه‌هایی که داریم، می‌توانیم خدمات متفاوتی را به مردم ارائه دهیم که یک نمونه آن ارائه آنلاین قیمت محصولات مشابه در سایر فروشگاه‌ها است تا مشتریان با دریافت اطلاعات کامل، اقدام به خرید محصولات از فروشگاه کارن کنند.

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۰ ۲۶
نمازی همچنین گفت: امیدواریم بتوانیم خدمات ویژه و خاصی را به مردم منطقه شیان و لویزان خصوصا خانواده محترم نیروهای ارتش ارائه دهیم.
پس از صحبتهای نمازی، چند ویژه برنامه جذاب برای حاضران اجرا شد و در نهایت با بریدن روبان، این مجموعه به‌صورت رسمی افتتاح شد. همچنین کیک افتتاح این فروشگاه توسط سردار رفیعی و مهران رجبی بریده و در میان حاضران در فروشگاه توزیع شد.
لازم بذکر است امیر حیدری فرمانده محترم نیروی زمینی با تیم همراه، ظهر پنجشنبه از «بازار بزرگ کارن» بازدید کردند.

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۱ ۰۶

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۰ ۳۴

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۰ ۱۱

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۰ ۰۴ 2

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۰ ۲۴

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۰ ۰۴

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۰ ۵۶

photo ۲۰۲۰ ۰۶ ۱۲ ۱۱ ۵۱ ۲۶

  • منبع خبر : ریال نیوز