شنبه 2 تير 1397  
تاریخ انتشار: يكشنبه 19 شهريور 1396
  تعداد بازدید: 219

ریال نیوز : پانزدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب در سطح شهر تهران برگزار می‌شود.


به گزارش ریال نیوز، بنابر اعلام بانک شهر، این بانک در نمایشگاه مورد اشاره همانند سال گذشته با هدف تحقق مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از اولویت‌های خود، با ارائه خدمات بانکی به مراجعان این نمایشگاه، در این حرکت بزرگ فرهنگی مشارکت می‌کند.

بر این اساس، صدور و توزیع بیش از ۳۰ هزار بن کارت میان هیات‌های مستمر و غیرمستمر، حسینیه‌ها و مساجد معرفی شده از سوی مبادی مربوطه، از جمله خدمات بانک شهر است که در این نمایشگاه ارائه می‌شود.

همچنین در طول برگزاری پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب، غرفه‌داران با افتتاح حساب در بانک شهر، دستگاه‌های کارتخوان این بانک را دریافت می‌کنند تا ارائه خدمات به مراجعان با سهولت بیشتر صورت گیرد که به این منظور، بیش از ۲۰۰ دستگاه کارتخوان در اختیار غرفه‌داران قرار می‌گیرد.

بانک شهر اعلام‌کرد: این بانک در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و با هدف اطلاع‌رسانی در این حوزه، با تعریف شعار" از مردم، برای مردم" به معرفی اقدامات خود در این زمینه می‌پردازد که برگزاری این نمایشگاه نیز در این مجموعه تعریف شد تا شهروندان از این موضوع اطمینان داشته باشند که آنچه به عنوان منابع در اختیار بانک شهر می‌گذارند، برای آنان در مسیر ارتقای فرهنگ شهرنشینی هزینه می‌شود.

بر این اساس، پانزدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب از بیستم شهریورماه در بوستان ولایت برپا می‌شود.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید