جمعه 24 آذر 1396  
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 آبان 1396
  تعداد بازدید: 112

ریال نیوز : بانک ایران زمین در نظر دارد نام ربات تلگرامی خود را از طریق کاربران و مشتریان انتخاب و به بهترین پیشنهاد یک جایزه ویژه ۵۰ میلیون ریالی را اهدا کند.


به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، ربات تلگرامی بانک ایران زمین، ابزاری است که در راستای معرفی بانکداری آینده، بر بستر شبکه‌های اجتماعی پیاده سازی شده است. این ربات، یکی از کانال‌های ارتباطی ما است که در هر ساعت از شبانه روز امکان ارائه خدمات را به مشتریان فراهم آورده است.

ما اعتقاد داریم که باید در جایی حاضر باشیم که مشتری حاضر است؛ و در جایی خدمت رسانی کنیم که مشتریان از ما درخواست می‌کنند. لذا با این نگرش رباتی جامع را طراحی کرده‌ایم که در حال حاضر امکان ارائه حدود ۱۲۰ خدمت را در خود دارد، که بسیاری از آنها رونمایی و برخی از آنها به مرور رونمایی می‌شود.

در همین راستا تصمیم گرفتیم با توجه به استقبال بسیار خوبی که از این ربات صورت گرفته انتخاب نام آن را شما مخاطبین گرامی واگذار کنیم.

براساس این فراخوان شرکت برای عموم آزاد است، لذا برای ثبت نام پیشنهادی خود و شرکت در مسابقه، وارد ربات بانک ایران زمین به آدرس https://t.me/izbankbot شوید (برای بروز رسانی ربات یکبار حرف h را برای ربات ارسال کنید).

نام انتخابی نباید کمتر از سه کاراکتر باشد

هر فرد می‌تواند یک نام انتخاب کند

این فراخوان از امروز سه شنبه ۳۰ آبان، لغایت پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت و جایزه نفر برنده این مسابقه ۵۰ میلیون ریال خواهد بود.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید