سه شنبه 27 شهريور 1397  
تاریخ انتشار: شنبه 30 دي 1396
  تعداد بازدید: 435

ریال نیوز : گروه دلفین  با مجوز رسمی از فدراسیون شنا ، نجات غریق و غواصی با در  اختیار داشتن کادری مجرب از مربیان بین المللی و درجه یک فدراسیون  در زمینه آموزش ورزشهای آبی از جمله شنا ، نجات غریق و غواصی با سابقه ای درخشان فعالیت می کند.


به گزارش ریال نیوز ، به گفته محمدرضا افصحی ، مدرس بین المللی  ( C.M.A.S &  SSI )، گروه دلفین به عنوان یکی از موفق ترین برگزار کنندگان دوره های آموزشی در زمینه آموزش شنا ، آموزش نجات غریق ، هیدروتراپی (آب درمانی) ، آموزش غواصی استخری و آموزش غواصی آبهای آزاد با افتخار برای هموطنان عزیز و علاقه مند به ورزشهای آبی و دوستداران دنیای زیر آب ، دوره های آموزشی زیر را برنامه ریزی نموده است .
وی افزود : خدمات آموزشی گروه دلفین شامل آموزش شنا از سن ۳ سال به بالا ، آموزش و آماده سازی نجات غریق ، هیدروتراپی (ورزش درمانی در آب) ، آموزش غواصی استخری از سن ۸ سال به بالا ، آموزش غواصی کودکان و آموزش غواصی آبهای آزاد ( تحت لیسانس کنفدراسیون جهانی C.M.A.S  و مدرسه غواصی بین المللی   SSI و  فدراسیون شنا و شیرجه و فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران ) می باشد.
لازم به ذکر است در صورت نیاز به اطلاعات کامل تر در خصوص چگونگی برگزاری دوره های فوق و نیز هزینه های هر یک از دوره ها به سایت  www.dolphin-group.net مراجعه فرمائید .


Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید