پنجشنبه 29 شهريور 1397  
تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 بهمن 1396
  تعداد بازدید: 252

ریال نیوز : مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو استانداردهای ٨٥گانه را غیر قابل اجرا دانست.


به گزارش ریال نیوز، هاشم یکه زارع در همایش صنعت خودرو گفت:برنامه ریزی انجام شده برای اجرای استانداردهای ۸۵ گانه خودرو از دی ۹۷به نحوی است که مدیران شرکت بنز می گویند که تولیدات ما نمی تواند این استانداردها را پاس کند؛ اشکال در این است که می خواهیم همه کارها را با جهش انجام دهیم در حالی که برای این کار باید برنامه ریزی صورت گیرد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو افزود: قیمت ۵۹۵ هزار دستگاه از تولیدات ما کمتر از ۱۰ هزار دلار بوده است، گفت:در مجموع، قیمت ۸۱ درصد تولید خودرو در ایران کمتر از ۱۵ هزار دلار است.

وی تصریح کرد: ما با ایجاد قطب سوم خودروسازی در کشور مخالف نیستیم و اگر بتوانیم کمک هم خواهیم کرد ولی باید برای شکل گیری دو خودروساز بزرگ کشور سالها برنامه ریزی شده و یک شبه نمی توان قطب سوم را ایجاد کرد.

وی از تولید خودروهای برقی در ایران خودرو خبر داد و گفت: در این رابطه باید از حالت شعار خارج شویم، البته سهم خودروهای برقی در تولید خودرو جهان فقط ۳ درصد است.

ما خودروی برقی تولید کرده ایم ولی برای این تولیدات باید مشتری پیدا شود؛ البته برای تولید انبوه طی ۳ سال آینده برنامه ریزی شده ولی این تولید باید مورد حمایت قرار گیرد و دولت یارانه پرداخت کند. Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید