يكشنبه 29 مهر 1397  
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 مرداد 1397
  تعداد بازدید: 128

ریال نیوز : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش هم اندیشی مدیران شرکت ملی پست بر ضرورت افزایش سهم مرسولات پستی از بازار بالقوه موجود تاکید کرد.


به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس آذری جهرمی روز سه شنبه با اشاره به این که مهمترین شاخص مورد ارزیابی وی ترافیک مرسولات است، گفت: ترافیک می بایست با تنوع بخشیدن به سبد خدمات و سرویس های پستی در سراسر کشور رشد کند. 

وی تصریح کرد: پست می تواند با ورود بیشتر به حوزه حمل و جابجایی کالا، محصولات تولیدی و سوغات در کشور و همچنین به پشتوانه نشان معتبر خود و ضمانت اجرایی دولتی بودن، سرانه ترافیک مرسولات را افزایش دهد.

او با اشاره به این که در ارایه این خدمات دو موضوع مهم مقرون به صرفه بودن برای مشتریان و کیفیت مناسب باید مدنظر باشد، اظهار داشت: پست از ظرفیت زیادی در زمینه تامین خدمات مورد نیاز مردم برخوردار است که در واقع راه بهبود وضعیت فعلی شبکه بویژه در بحث ارتقا معیشت کارکنان نیز بسته به شناسایی فرصت ها و ارایه خدمات مطلوب تر است.

وزیر ارتباطات استفاده بیشتر و تبلیغات موثرتر از نام و نشانی معتبر پست را خواستار شد و گفت: معتقدیم در حال حاضر تنها از10 درصد توان موجود شبکه استفاده می شود در حالی که با تقویت شبکه توزیع و تجریه ومبادلات، ایجاد تکاپوی بیشتر در مجموعه، تشکیل اتاق فکر، بهره برداری از نیروهای جوان و خلاق در کنار بهره مندی از تجربیات افراد با سابقه می توانیم به زودی شاهد رشد و شکوفایی شبکه پستی کشور باشیم.

مهندس آذری جهرمی با تاکید بر این که در حال حاضر پست گسترده ترین و پرمراجعه ترین دستگاه زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است اما کارکنان آن جز کم برخوردارترین و درعین حال افتخارآمیزترین کارکنان این وزارتخانه هستند، افزود: وظیفه اصلی ما رسیدگی و بهبود وضعیت معیشت کارکنان است که در صورت تامین انتطارها و افزایش سهم ترافیک مرسولات، در کنار بهبود کیفیت خدمات رسانی، آماده حمایت بیشتر از مجموعه پست و بهبود وضعیت کارکنان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به این که انتظار می رود مدیران استانی نظارت و رسیدگی بیشتر به موضوعات و مسایل بومی و محلی داشته باشند، از آنان خواست به صورت هفتگی به شهرستانهای تابعه خود سرکشی کرده  به مشکلات کارکنان و مشتریان و همچنین تخلفات و بی نظمی ها رسیدگی نمایند.

وزیر ارتباطات اجرای دو پروژه GNAF  و سیماک را مورد تاکید قرار داد و افزود:  راه اندازی پروژه GNAF می بایست با شتاب بیشتری دنبال شود به دلیل اینکه استقرارکامل دولت الکترونیک در گرو نهایی شدن این پروژه می باشد؛ به همین دلیل آماده ایم تا در رفع موانع موجود از جمله تهیه نقشه های پارسل بندی شده، مجریان پست را یاری رسانیم.

مهندس آذری جهرمی شبکه پستی را مجموعه ای توانمند ارزیابی کرد و گفت: به همین دلیل ما بیشتر به دنبال حمایت معنوی و ارتقا جایگاه و موقعیت پست کشور هستیم .

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید