آغاز احداث پروژه های نهضت ملی مسکن در قزوین

ریال نیوز : استاندار قزوین گفت: تجربه‌های مسکن مهر در پروژه‌های نهضت ملی مسکن استفاده خواهد شد و نقاط قوت مسکن مهر تقویت و نقاط ضعف باید اصلاح شود.

به گزارش ریال نیوز ، محمدمهدی اعلایی ، استاندار قزوین روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های در حال احداث نهضت ملی مسکن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سایتی که امروز بازدید از آن انجام شد محل احداث مسکن متقاضیان در شهرستان قزوین و البرز است و روند احداث مسکن در این سایت آغاز شده است.

وی افزود: این واحدهای مسکونی به شکل صنعتی‌سازی ساخته می شود و از نظر زمان، کیفیت و یکسان بودن واحدهای مسکونی از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

اعلایی با بیان این که تأمین مالی توسط بانک مسکن هم انجام شده و آماده پرداخت است، گفت: متقاضیان احراز شرایط شده به فکر تأمین منابع مالی خود باشند چراکه این موضوع در پیشرفت پروژه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

استاندار قزوین اضافه کرد: در تأمین زیرساخت ها تمامی مدیران عامل این حوزه پای کار هستند و  در کنار احداث واحدهای مسکونی، زیرساخت ها هم تأمین خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: تجربه‌های مسکن مهر در پروژه‌های نهضت ملی مسکن استفاده خواهد شد و نقاط قوت مسکن مهر تقویت و نقاط ضعف باید اصلاح شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =

دکمه بازگشت به بالا