صنعت

ابراهیم درستی: تاریخ تلاش مدرس خیابانی را فراموش نخواهد کرد

به گزارش ریال نیور؛ عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران در خصوص عدم رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر پیشنهادی صمت اظهار داشت: روزهای سخت را در حالی سپری می کنیم که پذیرش مسئولیت ها در این شرایط علاوه بر اینکه نشان از مسئولیت پذیری دارد، شجاعت یک فرد را می رساند. تحریم ها و بحران کرونا شرایط سختی را برای مردم ایجاد کرده اند و بر مسئولین است تا با درایت خود بهترین تصمیم ها را بگیرند. ما نیز در صنف تابع قانون هستیم و هر کسی که از مجلس رای اعتماد بگیرد، قطعا با او همکاری خواهیم کرد.

ابراهیم درستی در ادامه بیان داشت: سرپرست وزارت صمت علاوه بر دارا بودن پتانسیل های بالا در زمینه های مربوط به تصدی وزارت صمت، با حوزه صنعت و تجارت به ویژه اصناف آشنایی و اشراف کامل داشت. اصناف مدیریت و حمایت ایشان در روزهای سخت و بحرانی کشور را فراموش نخواهد کرد.

درستی تاکید کرد: ایشان مدیری متخصص، جوان، مومن و انقلابی است و در دوران مسئولیت خود توانست با تمام مشکلات هدایت امور را به بهترین نحو انجام دهد. اعتقاد راسخ دارم مدرس خیابانی از یک آزمون سخت سربلند شد و امروز کشور بیش از گذشته نیازمند چنین مدیرانی است.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران در پایان تصریح کرد: اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ اصناف از تمامی زحمات و تلاش های بی وقفه آقای مدرس خیابانی در دوران قائم مقامی و سرپرستی وزارت صمت برای عبور از جنگ اقتصادی قدردانی میکنم و برای ایشان در مسئولیت های آتی سعه صدر و توفیقات روز افزون آرزومندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا