اخبار ویژهاقتصادی

امحای ۳۷۰۰ ردیف کالای بدون مجوز

ریال نیوز : مدیر اموال تملیکی استان آذربایجان غربی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده‌های این استان از امحا ۳۷۰۰ ردیف کالا فاقد مجوزهای بهداشتی و استاندارد در صورت دریافت مجوزهای لازم تا دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، افشین احمدزاده ،مدیر جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان آذربایجان غربی در راستای تعیین تکلیف پرونده‌ها به وضعیت پرونده‌های رسوبی و جاری پرداخت و عنوان کرد:‌ تعداد کل پرونده‌های سنواتی استان تا پایان سال ۱۳۹۸ معادل ۱۸۸۰ پرونده برابر با ۵۱۷۰ ردیف کالا بوده که در حال حاضر تعداد ۴۱۶۷ ردیف کالا به مرحله تعیین و تکلیف (فروش و امحا) رسیده و با اخذ قطعیت‌ها یا اذن حاکم شرع طی دو ماهه آتی تعیین تکلیف خواهند شد.

وی همچنین اضافه کرد: تعداد کل پرونده‌های موجود در استان شامل سنواتی و جاری (اعم از قاچاق، قضایی و متروکه) معادل ۵۳۳۸ پرونده بوده که ۳۵۹۵ ردیف از آنها فاقد رای و حکم قضایی است. همچنین در پرونده‌های جاری نیز تعداد ۵۸۷ پرونده قاچاق مربوط به سال ۱۳۹۹ فاقد آراء قضایی یا مراجع رسیدگی‌کننده بوده که برای به نتیجه رسیدن پیگیری‌های لازم صورت گرفته است.

وی ادامه داد: تعداد ۳۷۰۰ ردیف کالاهای فاقد مجوزهای بهداشتی و استاندارد جهت امحا آماده شده و طی دو ماهه آتی و در صورت دریافت مجوزهای لازم معدوم‌سازی خواهد شد.

احمدزاده با اشاره به برگزاری مزایده‌های اموال منقول و غیرمنقول در استان گفت: تعداد ۱۲۴۰ ردیف کالا در آخرین مزایده به شماره ۲۴۶ مطرح بوده و تعداد ۴۶۹۰ ردیف کالای دیگر نیز در مرحله ارزیابی، قیمت‌گذاری و بررسی جهت طرح در مزایده‌های شماره ۲۴۷ و ۲۴۸ سازمان قرار دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا