انتقاد رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر قزوین از انتصابات در شهرداری

ریال نیوز : علیرغم تلاش‌های شبانه روزی شهردار و مدیران شهری متاسفانه برخی از انتصابات در شهرداری به دلیل عدم تسلط مدیران بر موضوعات شهری و عدم شناخت کافی از شهرداری موجب ایجاد شکاف در بین لایه مدیران و همچنین خلل در پیشبرد امورات شده است.

به گزارش ریال نیوز، ولی چگینی ، رئیس کمیسیون مالی، برنامه ریزی و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین با بیان این مطلب افزود: شورای اسلامی شهر با دقت به موضوعات شهری، خصوصا عملکرد مدیران نظارت داشته و از مدیران، به ویژه تازه واردین به شهرداری می‌خواهد با نگاه مثبت به مسائل نگاه کرده و همگرایی بیشتری با بدنه مدیران شهری داشته باشند.

وی عنوان کرد: در همین راستا تاکید دارم که در کنار استفاده از مدیران قدیمی و توانمند که بعضا کنار گذاشته شده اند و از سرمایه های شهر و شهرداری هستند، باید برای ورود مدیران جدید دقت نظر داشته باشیم تا از بین نخبگان و جوانان با انگیزه و البته متخصص به منظور سپردن کارها به آنها بهره ببریم.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین ادامه داد: قطع به یقین همه مدیران در زیر ذره بین شورای اسلامی شهر خواهند بود و اعضای شورا هم در جایگاهی که قانون در نظر گرفته و همان جایگاه نظارتی است، ایفای نقش خواهد کرد و در هر جا که لازم بداند موضوعات را هم به مدیریت شهری تذکر داده و به فراخور لزوم به افکار عمومی هم گزارش خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =

دکمه بازگشت به بالا