« اوانو » آیفون ۱۲ می دهد

ریال نیوز : کاربران اپلیکیشن اوانو می‌توانند از امروز ۱۳ شهریور به‌مدت یک‌هفته با انجام هر تراکنش شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی آیفون ۱۲ که ۲۱ شهریور۱۴۰۰ برگزار می‌شود افزایش دهند. همچنین افرادی که تاکنون «اوانو» را در تلفن‌همراه خود نصب نکرده‌اند می‌توانند با نصب این اپلیکیشن ۱۰ امتیاز کسب کنند.

به گزارش ریال نیوز ، کاربران اپلیکیشن اوانو می‌توانند از امروز ۱۳ شهریور به‌مدت یک‌هفته با انجام هر تراکنش شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی آیفون ۱۲ که ۲۱ شهریور۱۴۰۰ برگزار می‌شود افزایش دهند. همچنین افرادی که تاکنون «اوانو» را در تلفن‌همراه خود نصب نکرده‌اند می‌توانند با نصب این اپلیکیشن ۱۰ امتیاز کسب کنند.

در ادامه طرح‌های هفتگی اپلیکیشن «اوانو» که با جوایز جذاب برای کاربران همراه است، طرح قرعه‌کشی یک دستگاه تلفن هوشمند مدل آیفون ۱۲ در دستور کار این اپلیکیشن قرار گرفته و کاربران می‌توانند با نصب «اوانو» و انجام تراکنش در این اپلیکیشن، در این قرعه‌کشی که ۲۱ شهریورماه سال سالجاری برگزار می‌شود، شرکت کنند.

بر همین اساس کاربرانی که اپلیکیشن «اوانو» را در تلفن‌های همراه خود نصب دارند می‌توانند از امروز شنبه ۱۳ شهریور به‌مدت یک‌هفته با هر تراکنش یک امتیاز دریافت کرده و شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی افزایش دهند.

علاوه بر این، افرادی که تاکنون اپلیکیشن «اوانو» را در تلفن‌های همراه خود نصب نکرده‌اند می‌توانند از طریق نشانی https://ewano.app «اوانو» را نصب کرده و علاوه بر کسب ۱۰ امتیاز در زمان نصب، با انجام هر تراکنش یک امتیاز کسب کرده و شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی افزایش دهند.

همچنین کاربرانی که از تلفن‌های همراه با سیستم‌عامل ios استفاده می‌کنند می‌توانند به‌منظور نصب اوانو و شرکت در قرعه‌کشی آیفون ۱۲ از نشانی Https://pwa.ewano.app استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا