” اوانو ” جایزه دار شد

ریال نیوز : کاربران اپلیکیشن اوانو در ماه مبارک رمضان می‌توانند با انجام تراکنش در هر سرویس اوانو در قرعه‌کشی 7 شارژ کیف پول 7.777.777 ریالی مخصوص آن سرویس شرکت کنند.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان کمپین «ماه رحمت؛ کیف پربرکت» در اپلیکیشن اوانو آغاز شده و کاربران می‌توانند در این ماه با استفاده از سرویس‌های مختلف این اپلیکیشن در قرعه‌کشی‌های مخصوص همان سرویس شرکت کنند.

بر همین اساس کاربران می‌توانند تا عید سعید فطر با انجام تراکنش در سرویس‌های کارت به کارت، خرید شارژ، خرید بسته، پرداخت قبض و خرید فروشگاهی در قرعه‌کشی‌های مربوط به همان سرویس که جایزه آن 7 شارژ کیف پول 7.777.777 ریالی است شرکت کنند.

علاوه بر 5 قرعه کشی مخصوص سرویس‌های فعال در اپلیکیشن اوانو، کاربرانی که در ماه مبارک رمضان از 3 سرویس و یا بیشتر در این اپلیکیشن استفاده کرده باشند در قرعه‌کشی یک شارژ کیف پول 77.777.777 ریالی نیز شرکت داده می‌شوند.

گفتنی است هر تراکنش در ماه مبارک رمضان در اپلیکیشن اوانو 7 امتیاز دارد و کاربران می‌توانند با انجام تراکنش‌های بیشتر شانس خود برای برنده شدن در قرعه‌کشی‌ها را افزایش دهند.

در کمپین «ماه رحمت؛ کیف پربرکت» که در ماه مبارک رمضان در اپلیکیشن اوانو برگزار می‌شود به قید قرعه به 35 کاربر شارژ کیف پول 7.777.777 ریالی و به یک کاربر شارژ کیف پول 77.777.777 ریالی اهدا می‌گردد.

برای نصب اپلیکیشن اوانو می‌توانید بر روی عنوان «لینک» کلیک کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دو =

دکمه بازگشت به بالا