ایران صدا ۱۴۰۰۰ صفحه اختصاصی برای نامزدهای انتخابات راه‌اندازی کرد

ریال نیوز : رسانه ملی در حوزه صدا با هدف رقابتی کردن انتخابات امسال؛ در ادامه رویکرد تحولی و بر بستر رسانه های نوین و با بهره گیری از ابزارهای فناورانه، “سامانه تبلیغات و معرفی صوتی نامزدهای ایرانصدا” را ویژه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری راه اندازی کرده است.

به گزارش ریال نیوز ، علی بخشی زاده، معاون صدای رسانه ملی در توضیح این رویداد گفت: در این اقدام تازه مردم می توانند از امروز شنونده تبلیغات و محتواهای معرفی نامزدهای انتخاباتی در رسانه ایرانصدا باشند. در صفحه اول این سامانه نام تمامی استان ها فهرست شده است. با انتخاب هر یک از آنها، حوزه‌های انتخاباتی آن استان قابل مشاهده است. کاربران با انتخاب هر حوزه، فهرست تمامی نامزدهای نهایی این دوره را می بینند. در این صفحه، نام آن دسته از نامزده ها که شخصا محتوای صوتی بارگذاری کرده و یا در ویژه برنامه 20 دقیقه ای بالاتر (ویژه 200 کانال تلویزیونی انتخابات) شرکت کرده اند؛ متمایز است. با انتخاب نام هر نامزد، سامانه شما را به صفحه اختصاصی نامزد هدایت می کند.

وی تاکید کرد: در صفحه اختصاصی نامزد، نام کامل، کد انتخاباتی وی در حوزه و تصویر (در صورت بارگذاری توسط خود نامزد) قابل مشاهده است. همچنین بخش اشتراک گذاری به همراه ابزار تولید بارکد مربعی (QRCode) نیز برای همه مخاطبان به خصوص هواداران و اعضای ستاد انتخاباتی آنها در دسترس است.

در بخش اصلی صفحه اختصاصی هر نامزد، لیست همه محتوای صوتی به همراه مدت و نام و شرح محتوا، فهرست شده و دو امکان پخش و ذخیره در دسترس است مخاطبان است. پخش قطعات صوتی در قالب لیست پخش به صورت خودکار انجام می شود.

معاون صدا بیان کرد: بخش دیگری از سامانه به مناظره‌های بین نامزدهای مجلس اختصاص دارد. این دسته از محتوا روزانه درحال افزایش است که ان شاءالله تا پایان بازه زمانی مجاز تبلیغات به بیش از 1000 برنامه خواهد رسید. این مناظرات در بالای صفحه اختصاصی هر حوزه قابل مشاهده است.

در روز 11 اسفند 1402، ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز برگزار می گردد. برای هر یک 144 نفر نامزد مجلس خبرگان نیز مانند بخش قبل، صفحه اختصاصی ایجاد شده و تصویر ایشان به همراه محتوای صوتی 20 دقیقه ای معرفی، در آن قابل دسترس است. لازم به ذکر است حوزه های مجلس خبرگان در این دوره، استانی تعریف شده و لذا نام این نامزد ها در صفحه اصلی هر استان قابل دسترس است.

شنیدن برخط فایل های صوتی، امکان ذخیره فایل، نشانه گذاری و اشتراک گذاری اطلاعات نامزد منتخب از دیگر ویژگی های این برنامه کاربردی است.
همچنین با این اقدام، مردم می توانند مجموعه اطلاعات درباره نامزدها را به همراه کدهای انتخاباتی گردآوری کرده و برای خود نشانه گذاری کنند و در روز انتخابات همراه با ایرانصدا پای صندوق‌های رای حاضر شوند و نامزد اصلح مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مردم می توانند نرم افزار تلفن همراه ایران صدا را ویژه اندروید از نشانی iranseda.ir رایگان دریافت کنند و یا کلیه خدمات سامانه را به صورت آنلاین از طریق وب سایت به همین نشانی استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هشت =

دکمه بازگشت به بالا