بانک توسعه آینده سال آینده ۳۰۰ هزار میلیارد وام می دهد

ریال نیوز : رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در سفری دو روزه به استان مرکزی در جریان بازدید از چندین طرح صنعتی گفت: تسهیلات پرداختی بانک در سالجاری به ۳۰۰ هزار میلیارد ریال خواهد رسید.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در سفری دو روزه از شرکت های متعددی در استان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت این شرکت ها قرار گرفت.

وی در بازدید از شرکت تعاونی نوید کاران، نیکسان، آلومرول نوین، نورد آلومینیوم و درسا مرغ با بیان اینکه تسهیلات پرداختی در سال گذشته ۲۱۰ هزار میلیارد ریال بوده گفت: پیش بینی میشود با برنامه ریزی های صورت گرفته تسهیلات پرداختی تا پایان سال به ۳۰۰هزار میلیارد ریال برسد.

وی افزود: تعاون با تمام امکانات و منابع موجود در خدمت رونق بخش تعاون کشور است و تقویت ظرفیت های اقتصادی استان از اولویت های بانک می باشد.

فتاحی با اشاره به عملکرد بانک در پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی تاکید کرد: بانک توسعه تعاون جزو ۵ بانک اول در پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی است و عملکرد مدیریت شعب استان مرکزی نیز مناسب می باشد.

وی با بیان این مطلب که ادبیات همکاران شعب در جذب مشتریان بسیار حائز اهمیت است افزود: برقراری ارتباط صحیح با افراد و مشتریان از جمله مهارتهای مهم زندگی، نه تنها در محیط کار بلکه در تمامی ابعاد زندگی به شمار می آید که همکاران باید حسن خلق و رفتار صحیح را سرلوحه کار خود قرار دهند .

رئیس هیات مدیره بانک در جلسه بررسی عملکرد شعب استان مرکزی با اشاره به رویکرد وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در دوره جدید در حفظ اشتغال موجود گفت: مقام عالی وزارت نگاه ویژه ای به بخش تعاون دارد و بانک نیز در همین راستا تمام امکانات و ظرفیت های خود را به کار خواهد گرفت.

فتاحی همچنین با اعلام رضایت از مجموع عملکرد شعب استان مرکزی گفت : با توجه به ظرفیت های فراوان استان در همه زمینه ها می بایست عملکرد استان در شاخص های عملکردی بسیار بالاتر از وضعیت موجود باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا