برندگان جشنواره ” نیک آفرین ” مشخص شدند

ریال نیوز : با برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه نیک آفرین ، برندگان خوش شانس این قرعه کشی مشخص شدند.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در این مراسم که با حضور نماینده مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران ارشد بانک و نمایندگان محترم هیئت نظارت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دادستانی کل کشور بر گزار شد، دکتر احمد بهاروندی عضو هیات مدیره بانک با تاکید بر ضرورت توجه به فرهنگ قرض الحسنه گفت: سنت قرض الحسنه همواره هم به لحاظ فرهنگی و هم آیینی مورد تاکید بوده و بانک کارآفرین نیز آن را در دستور کار خود قرارداد است.

وی با اشاره به این که خداوند نیز تاکید زیادی بر امر قرض الحسنه داشته است ادامه داد: در دین اسلام کمتر در خصوص عملی به صورت مصداقی اشاره شده است اما قرض الحسنه تنها موردی است که خداوند فرموده است “هر کس بصورت قرض الحسنه به دیگری کمک کند جبران آن با من است” ، که نشان دهنده اهمیت و ضرورت توجه به این امر است.
بهاروندی قرض الحسنه را مصداق بارز محو رشد نقدینگی خواند و افزود: در اقتصاد ایران که با تورم مزمن دست به گریبان است، هم از نظر فرهنگی و هم اقتصادی ترویج سنت قرض الحسنه اثرات مبارکی خواهد داشت .
وی در ادامه گفت : به همین منظور و پس از تاکیدات جناب آقای دکتر فرزین مدیرعامل محترم بانک و همکاری های همکاران خوبمان در بانک، جشنواره قرض الحسنه بانک کارآفرین با نام ” نیک آفرین” برگزار شد تا در ترویج این سنت و افزایش مقوله قرض الحسنه گامی برداشته باشیم .
این عضو هیات مدیره بانک، با اشاره به امارهای ارائه شده از میزان مشارکت مشتریان در این طرح با ابراز خرسندی گفت: با توجه به آمار موجود نزدیک به ۷۰ درصد سپرده گذاران در این جشنواره مشتریان حقیقی هستند که این خود نشان از ارج نهادن به مقوله قرض الحسنه است.

بر اساس این گزارش و طبق اعلام های قبلی جوایز تعیین شده نخستین دوره جشنواره نیک آفرین ۵ جایزه یک میلیارد ریالی، ۵۰ جایزه صد میلیون ریالی ، ۵۰۰جایزه ده میلیون ریالی و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر است که فهرست برندگان جشنواره پس از تایید نتایج از سوی هیئت محترم نظارت از طریق سایت بانک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا