برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

به گزارش ریال نیوز، فقهی زاده گفت: چند روزی است که نمایشگاه کتاب به اتمام رسیده است و عزیزان در حال جمع آوری غرفه های نمایشگاه کتاب هستند و کار اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را آغاز کرده ایم.
وی عنوان کرد: نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار قرآن معنای زندگی فعالیت خود را از ۲۱ اردیبهشت آغاز می کندو به مدت دو هفته تا شب ۱۹ ماه مبارک رمضان کار خود را ادامه می دهد.
فقیهی افزود: این شعار را به خاطر اینکه قرآن حامل پیام های مهمی است انتخاب کردیم چراکه ما قرآن را کتاب حیات و زندگی می دانیم .
وی ادامه داد: تلاش مدیران در بخش کمیته ها و ستاد نمایشگاه این است تحول گرایی را به مرحله پیشرفته تر ادامه بدهیم و هیچ برنامه ای بدون بررسی اجرا نمی شود چراکه شورای طرح و برنامه بیشتر جزییات نمایشگاه را بررسی کرده اند.
فقهی زاده پیرامون افتتاحیه نمایشگاه قرآن کریم گفت: افتتاحیه نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شنبه ۲۱ اردیبهشت با حضور صالحی وزیر ارشاد ساعت ۱۶:۳۰ در مصلی امام خمینی برگزار خواهد شد.
معاون قرآن و عترت بیان کرد: طراحی و اجرای نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را حدود سه ماه است آغاز کرده ایم و کمیته‌های مختلف شکل گرفته اند.
وی افزود: شاهد تشکیل شورای برنامه و بودجه بودیم که بیش از ۱۳۰ ساعت به صورت فشرده به کار طراحی و برنامه ریزی پرداختند.
فقهی زاده عنوان کرد:در شرایط اقتصادی کشور تلاش برای گسترش کیفی در مقابل گسترش کمی بوده است و اندکی از کمیت کاسته ایم تا کیفیت را در بخش‌های مختلف نمایشگاه قرآن کریم افزایش دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا