برگزاری همایش تبیین نظام پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان

ریال نیوز : همایش هم اندیشی پیاده سازی نظام یکپارچه و فراگیر پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان با حضور شرکت‎های پذیرفته شده در بورس و فرابورس در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

به گزارش ریال نیوزبه نقل از(اینتا)، با عنایت به این که شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس به عنوان اولین گروه فراخوان شده اشخاص مشمول اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و صدور صورتحساب الکترونیکی از ۱۴۰۱/۸/۱ می باشند، همایش هم اندیشی پیاده سازی نظام یکپارچه و فراگیر پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان با حضور شرکت‎های پذیرفته شده در بورس و فرابورس در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

همایش هم اندیشی پیاده سازی نظام یکپارچه و فراگیر پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان، به همت سازمان امور مالیاتی کشور و با حضور شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس، روز چهارشنبه 23 شهریورماه ساعت ۹ الی ۱۲ در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

گفتنی است این هم اندیشی در راستای اجرای مرحله اول قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و الزام شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس برای صدور صورتحساب الکترونیکی و ارسال آن به سامانه مودیان از ابتدای آبان ماه سال جاری و همچنین آشنایی این دسته از مودیان با اجرای بهینه و اثربخش این قانون، برنامه ریزی و با حضور مسئولان امر برگزاری می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا