برگزاری پنجمین رویداد نونمایی در صنعت مالی

ریال نیوز : پنجمین رویداد نونمایی-رویداد ارائه محصولات پارک فناوری پردیس- در صنعت مالی برگزار شد.

به گزارش ریال نیوز، در ابتدای این رویداد دکتر میلاد صدرخانلو، رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس از حمایت‌های مالی پارک از قراردادهای این رویداد خبر داد.

وی با اشاره به قراردادهای در حال انعقاد و مذاکرات رویدادهای قبل، عنوان کرد تاکنون ۵ قرارداد به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد تومان در حال انعقاد است. ایشان با بیان اینکه نتایج حاصل از رویداد با شیب مناسبی در حال رشد است، از ادامه دار بودن سلسله رویدادهای نونمایی در سال آینده خبر داد.

مهندس رضا بدیعی از مجموعه مانیار به عنوان اولین ارائه دهنده بر روی استیج حاضر شد.

چرا به همان راحتی که پیام ارسال می‌کنیم، نمی‌توانیم نقل و انتقال مالی انجام دهیم؟ این اولین جمله رضا بدیعی هم بنیانگذار مانیار در رویداد نونمایی بود. وی با معرفی مانیار به عنوان کارخانه پرداخت آنلاین، برخی از محصولات و سرویس های در حال حاضر مانیار را معرفی نمود. انواع سرویس های پرداخت برای افراد و کسب و کارها و خدمات پرداخت اختصاصی سازی شده برای سازمان ها در حوزه پرداخت آنلاین است که مانیار طی سال های اخیر توانسته است به صنعت مالی ارائه دهد.

یکی از جدیدترین محصولات مانیار اپلیکیشن سازمانی این شرکت برای سازمان‌ها در جهت پشتیبانی وجوه رفاهی سازمان جهت بهبود بهره وری، مدیریت اولویت ها، مدیریت ارتباطات و… است. این محصول تلاش می کند تا با ایجاد یک رابطه بین پرسنل یک سازمان علاوه بر ایجاد مزیت در توسعه روابط داخلی، به تبادلات مالی بین پرسنل و سازمان کمک نماید. این شرکت توانسته است طی شش سال فعالیت مداوم، به سازمان ها و شرکت های معتبر حوزه مالی، ارائه خدمات نماید.

در ادامه حمیدرضا ترابیان از شرکت تجارت الکترونیک رایبد ایرانیان به ارائه محصولات خود پرداخت.

این شرکت با ارائه دو محصول آبین و لامپ در این رویداد حاضر شد. محصول لامپ با هدف ارائه یک بسته کسب و کار یکپارچه آنلاین برای کمک دیجیتالیزه کردن کسب و کارها و همچنین توسعه کسب و کار آنها طراحی شده است. در حقیقت این محصول تلاش می کند کلیه زیرساخت های دیجیتال را برای یک کسب و کار فراهم کرده و صاحب کسب و کار صرفاً با تمرکز بر روی توسعه فروش بتواند اثر بخشی بهتری داشته باشد. ارائه خدمات پرداخت الکترونیک، فروشگاه آنلاین با قابلیت اتصال به پیج اینستاگرام، کاتالوگ دیجیتال، باشگاه مشتریان اختصاصی و…. برخی از قابلیتهای محصول لامپ است. وی در ادامه محصول آبین را به عنوان محصول جدید شرکت معرفی نمود. این محصول تلاش می کند با ارائه خدمات در حوزه مدیریت خدمات میدانی(FSM) به عدم کارایی روش های سنتی، پاسخی پویا و به روز ارائه نماید. مخاطب این محصول، سازمان هایی می باشند که بواسطه کسب و کارشان، می بایست خدماتی رو بصورت حضوری و در محل مشتری ارائه کنند. برنامه ریزی مدیریت خدمات، مدیریت نیروی کار سیار، مدیریت کالاها و اقلام، پایش آنلاین خدمات از طریق نقشه و گزارشات و داشبورد و … برخی از خدمات ارائه شده آبین است. وی در پایان گفت، رایبد ایرانیان طی سه سال اخیر توانسته گواهی دانش بنیان، مجوز پرداخت یاری، عضویت در پارک فناوری پردیس، پروانه کسب و کار های مجازی و… را دریافت نماید.

در انتها علیرضا زارعی از شرکت دیپس بر روی استیج حاضر شد.
علیرضا زارعی دیپس را به‌عنوان یک راهکار جهت پرداخت تعاملی و هوشمند سازی پرداخت معرفی کرد. این محصول چهار خدمت اصلی ارائه می کند؛
-فاکتور دیجیتال
-پرداخت مرحله ای
-پرداخت های کلان و
-گردش کار مکانیزه
که هر کدام می‌تواند به صورت مجزا مورد استفاده قرار گیرد. حذف صف در کسب و کارهای مرتبط با مشتری، میزبانی پرداخت کلیه کسب و کارهای حقیقی و حقوقی، تولید فاکتور دیجیتال تعاملی، و راهکارهای پرداخت برای مبالغ کلان تنها بخشی از خدماتی است که مجموعه دیپس ارائه می‌کند.

لازم به ذکر است این رویداد نونمایی نیز توسط مجموعه نوروبیز، کارگزار پارک فناوری پردیس و با همراهی نمایشگاه بین المللی اینوتکس، شبکه فن بازار ملی ایران، رسانه اکوموتیو و مرکز فرهنگ سازی و آموزش بانکداری الکترونیک (فابا) برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا