بیمه به کارخانه طبیعت خسارت نداد

ریال نیوز : مدیرعامل شرکت طبیعت گفت: حدود یک ماه از آتش‌سوزی کارخانه طبیعت می‌گذرد اما هیچ یک از دولتمردان برای کمک به حفظ تولید و اشتغال 3000 نفری این کارخانه حتی دلجویی هم نکرده است.

به گزارش ریال نیوز، بنابر اعلام شرکت طبیعت، محمد مختاریانی با اشاره به خسارت 2700 میلیارد تومانی کارخانه طبیعت خاطرنشان کرد: وزارت صمت به عنوان متولی تولید حتی حاضر به تشکیل یک جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای بررسی جوانب و کمک به حل به وجود آمده بر اثر آتش‌سوزی گسترده در کارخانه طبیعت نیست.

وی افزود: طی یک ماه گذشته ستاد تسهیل استان یک جلسه برای بررسی وضعیت به وجود آمده برگزار کرده که حتی مصوبات آن نیز اجرایی نشده است.

مدیرعامل شرکت طبیعت با بیان این که حفظ اشتغال 3000 نفری این کارخانه یکی از دغدغه‌های مهم مدیران این شرکت است تصریح کرد: اغلب مقامات مسوول بارها و بارها در سخنانشان به اشتغالزایی و افزایش تولید اشاره کرده‌اند اما سوال اینجاست که چرا برای کمک به حل مشکلات شرکت طبیعت به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ کالاهای اساسی در زمینه روغن نباتی، برنج، رب گوجه فرنگی، چای و تن ماهی و حفظ اشتغال 3000 نفری ایجاد شده در سال‌های اخیر هیچ اقدامی انجام نمی‌شود؟!

وی افزود: ما از رئیس‌جمهور تقاضا داریم به ما کمک کنند .

مدیرعامل شرکت طبیعت متذکرشد: به رغم خسارت سنگین وارد شده و تعطیلی کارخانه، تمامی کارکنان حقوق و مزایای خود را تاکنون دریافت کرده‌اند و برنامه‌ریزی‌های لازم برای پرداخت حقوق ماه جاری نیز انجام شده است اما واقعیت این است که معلوم نیست ادامه این روند تا چه زمانی مقدور خواهد بود.

مختاریانی در خصوص وضعیت برآورد خسارت و عملکرد صنعت بیمه در پرداخت خسارت گفت: بررسی های لازم برای برآورد خسارت انجام شده است اما متاسفانه تاکنون صنعت بیمه حتی یک ریال خسارت آتش سوزی کارخانه طبیعت را پرداخت نکرده است.

وی افزود: شرکت بیمه طرف قرارداد حتی اجازه آواربرداری نیز نداده است و وضعیت کارخانه به همان شکل باقی مانده است و امکان بازسازی کارخانه وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا