ریال نیوز:​ در نشست مجازی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای موضوع توسعه منابع انسانی از جمله اهداف مهم این سازمان به شمار می رود.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ،نشست مجازی اعضا و کارکنان هسته گزینش سازمان های تابعه وزارت راه و شهرسازی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی ، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای واعضای هیئت عامل و مدیرکل هسته مرکزی گزینش این سازمان به میزبانی وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

دکتر ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی ، در این نشست از سند راهبردی گزینش وزارت متبوع رونمایی کردو اهداف و برنامه‌های این سند را بر اساس فرامین حضرت امام خمینی ( ره ) تشریح نمود.

بر اساس این گزارش ، عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با حضور در این نشست ، ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالگرد شهادت سردار سرافراز جهان اسلام شهید سلیمانی را تسلیت گفت و اظهار داشت: یکی از دغدغه های اصلی در حوزه منابع انسانی جذب و بکارگیری نیروی انسانی توانمند و پویا است که همواره در راستای ارتقای بهره وری در فعالیت ها تلاش می نمایند و در روند بهبود فعالیتها در سازمان اثر گذار هستند .

وی از خدمات و تلاشهای به عمل آمده از سوی هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در انتصاب و بهره گیری از نیروهای توانمند و شایسته قدردانی کرد و افزود : مدیر کل و اعضای این هسته به طور مستمر در رسیدگی به پرونده های کارکنان بدوی و ضمن خدمت تلاش کرده و حجم فعالیت های قابل قبولی را ثبت نموده اند.

این گزارش حاکی است ایرج بیگدلی مدیرکل هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، اظهارداشت : نظام گزینش کارامد با بهره گیری از آموزه های دینی و اخلاقی و انتخاب افراد شایسته همواره مورد تأکید هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی بوده است و این هسته تلاش کرده است در راستای تحقق اهداف و برنامه های ابلاغ شده از سوی وزارت متبوع اقدام نماید.

گفتنی است در پایان این نشست عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیرورئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از خدمات ارزنده ایرج بیگدلی مدیرکل هسته گزینش این سازمان و سایر اعضا و کارکنان این هسته با اهدای لوح تقدیر قدردانی نمود