جامعه را باید از اهمیت روز بزرگ قدس آگاه کنیم

ریال نیوز : فرماندار قزوین : تبیین دائمی و مستمر مسئله قدس رسالتی ست که بر عهده همه ماست .

به گزارش ریال نیوز، عباس کاظمی فرماندار شهرستان قزوین در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: تبیین دائمی و مستمر مسئله قدس رسالتی ست که بر عهده همه ماست و باید جامعه را از اهمیت این روز بزرگ آگاه کنیم.

وی افزود: آن چیزی که بعد از گذشت ۴ دهه از عمر پربرکت انقلاب شاهد هستیم بسیار متفاوت از آن چیزی ست که صهیونیست ها آرزو می کردند.

کاظمی تصریح کرد: شما با حضور خود در صحنه این جریان کودک کش صهیونیست را به باد دادید و امروز این رژیم مستاصل شده است.

فرماندار قزوین ادامه داد: آن چیزی که رژیم صهیونیستی را به زانو درآورد فریادهاست.اساسا مبارزه با رژیم صهیونیستی همراه با اهداف انقلاب توسط حضرت امام ( ره) توام شد به طوری که از ابتدای حرکت بزرگ انقلاب مسئله قدس موازی با مبارزه با طاغوت در دستور کار انقلابیون بوده است لذا نمی توان دم از انقلابی گری زد و نسبت به موضوع حائز اهمیت قدس بی تفاوت بود .

کاظمی بیان کرد: در بسیاری از معادلات سیاسی منطقه، جریان حماس تاثیرگذار است.خیلی تلاش کردند تا آرمان ها فراموش شود اما ناکام شدند و نسل جدید راه مقاومت که راه استقلال ، شرف و آزادی ست را انتخاب کرده است.

فرماندار قزوین با توجه به اهمیت حضور پررنگ مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس افزود: موضوع راهپیمایی روز جهانی قدس از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و بعد از دو سال اولین راهپیمایی ست که بدلیل کرونا به صورت فیزیکی برگزار خواهد شد و باید همه ظرفیت ها را پای کار بیاوریم، همه ما نسبت به این آرمان مسئولیم و باید تلاش کنیم به هر شکل ممکن آرمان قدس زنده بماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا