جزئیات سفر وزیر صنعت به امارات

ریال نیوز : رئیس مرکز تجاری ایران در امارات با اشاره به سفر وزیر صمت به این کشور از حضور ۱۲۰ شرکت ایرانی و اماراتی در جریان برنامه های سفر وزیر صمت به امارات خبر داد.

به گزارش ریال نیوز، محمدرضا طلایی با بیان این مطلب، افزود: با توجه به برگزاری همایش فرصتهای سرمایه گذاری ایران و امارات هیئت تجاری متشکل از ۳۰ شرکت ایرانی از تهران به دبی اعزام شدند.

آغاز به کار نمایشگاه مجازی با حضور ۲۴۰ شرکت از ۱۹ بهمن
وی همچنین بیان کرد: به صورت همزمان یک نمایشگاه مجازی با حضور ۲۴۰ شرکت از امروز ۱۹ بهمن ماه شروع به کار کرده است.

دیدار وزیر صمت با تجار ایرانی ساکن امارات
رئیس مرکز تجاری ایران در امارات با یادآوری اینکه پس از یک وقفه به خاطر مسائل کرونا، وزیر صمت به امارات سفر کرده است افزود: وزیر صمت شب گذشته ۱۸ بهمن ماه در ضیافت شامی با حضور تجار ایرانی ساکن امارات شرکت کرد، در این ضیافت فعالان اقتصادی در حوزه های مختلفی از جمله صنایع غذایی، کشاورزی بلاکچین، رمز ارز و فولاد حضور داشتند که مشکلات خود را برای حضور در بازار امارات عنوان کردند.

امارات یک هاب صادراتی برای محصولات ایرانی است
طلایی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امارات یک هاب صادراتی برای محصولات ایرانی است، ادامه داد: در جریان این برنامه ها معاون وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران نیز حضور داشت.

حضور ۱۲۰ شرکت ایرانی و اماراتی در جریان برنامه های سفر وزیر صمت به امارات

وی با بیان این که در مجموع شرکت‌هایی در جریان این برنامه ها و نشستها حضور داشتند، اضافه کرد: ۴۰ شرکت اماراتی و ۱۲۰ شرکت ایرانی بودند.

حضور شورای بازرگانی سوئیس در برنامه های سفر وزیرصمت در امارات
رئیس مرکز تجاری ایران در امارات همچنین بیان کرد: سفرای ونزوئلا و قزاقستان در امارات نیز در جریان برنامه ها حضور داشتند، همچنین شورای بازرگانی سوئیس نیز در جریان این سفر فعال بود.

تداوم ملاقات های تجاری به صورت مجازی در روزهای آینده طلایی با بیان این که ملاقات های تجاری در جریان این نشست با موفقیت به انجام رسید، همچنین تصریح کرد: ملاقات های تجاری به صورت مجازی نیز در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

اعزام هیئت تجاری اماراتی به ایران در آینده ای نزدیک
وی همچنین تصریح کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ظرف چند ماه آینده یک هیئت تجاری اماراتی نیز به ایران اعزام شود تا شاهد ارتقای روابط تجاری دو طرف باشیم.

اطلاع رسانی سفر به حدود ۲۵ هزار عضو اتاق بازرگانی دبی
رئیس مرکز تجاری ایران در امارات همچنین با بیان اینکه حدود ۲۵ هزار عضو اتاق بازرگانی دبی در این زمینه اطلاع رسانی شدند، گفت: اطلاع رسانی خوبی برای برگزاری این برنامه ها انجام شد و فضای بسیار خوبی شکل گرفت که تاثیرات آن را به زودی خواهیم دید.

طلایی در پایان بیان کرد: مرکز تجاری ایران در امارات به عنوان نماینده بخش اقتصادی ایران در این کشور زیرساخت های لازم را برای توسعه مراودات تجاری پیگیری خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا