حراج فرش های اموال تملیکی پایان یافت

ریال نیوز : حراج فرش‌های سازمان اموال تملیکی با فروش 63 میلیارد ریالی پایان یافت.

 

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، هفته گذشته حراج حضوری فرش‌‌های موجود در انبارهای اموال تملیکی استان تهران طی 3 روز برگزار شد.

سید عبدالمجید اجتهادی مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در این باره اظهار کرد: این حراج نیز همانند دیگر حراج‌های حضوری با استقبال گسترده همراه شد و بیش از 70 درصد تعداد فرش‌های مطرح شده به فروش رسید.

وی ضمن اشاره به عرضه 1100 پارتی فرش در حراج مذکور عنوان کرد: از تعداد 1000 پارتی عنوان شده در حراج حضوری تعداد 734 پارتی به ارزش 63 میلیارد و 351 میلیون ریال بفروش رسید که قیمت کالاهای بفروش رفته در حراج 70 درصد بالاتر از قیمت پایه کارشناسی بوده است.

اجتهادی تاکید کرد: در این حراج امکان خرید خرد و تکی برای متقاضیان فراهم شد تا فرش‌ها در اختیار خانوارهای مصرف‌کننده برسد.

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی همچنین یادآور شد: طبق اطلاعیه‌های از پیش منتشر شده، در هفته جاری اولین مرحله از حراج الکترونیکی این سازمان با بهره‌گیری از سامانه حراج الکترونیک به نشانی www.haraj.tamliki.ir، چهارشنبه مورخ 15 دی ماه سالجاری ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد. بازدید از کالاهای مطرح شده در حراج الکترونیک در تاریخ 11 دی ماه تا 14 دی ماه سالجاری از ساعت 9:00 صبح  الی 14:00 امکان‌پذیر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا