حراج های حضوری سازمان اموال تملیکی آغاز شد

ریال نیوز : اولین مرحله از حراج‌های حضوری اموال منقول سازمان اموال تملیکی در سالجاری، هفته آینده برگزار می‌شود.
 

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، سید عبدالمجید اجتهادی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان از برگزاری اولین مرحله حراج حضوری امسال این سازمان در روز یکشنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه خبر داد.

وی در این باره اظهار کرد: سازمان اموال تملیکی در راستای تکالیفی که در خصوص تعیین تکلیف اموال در اختیار دارد، روش‌های مختلفی را طبق قوانین و مقررات برای تعیین تکلیف اموال و فروش آنها به کار می‌گیرد که یکی از این روش‌ها برگزاری حراج‌های حضوری است. سال‌های گذشته به‌جهت شرایط حاد کرونا برگزاری این نوع حراج متوقف شده بود که در اواخر سال گذشته دوباره از سر گرفته شد.

وی افزود: اولین حراج امسال در ۲۵ اردیبهشت ماه در محل سالن اجتماعات دانشگاه تربیت‌بدنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان، از 14 اردیبهشت ماه امکان بازدید افراد از انبارهای اموال تملیکی و رؤیت کالاها میسر شده و مشتریان تا 24 اردیبهشت ماه فرصت دارند از کالاها بازدید بعمل آورند.

اجتهادی با اشاره به زمان برگزاری حراج حضوری عنوان کرد: حراج مذکور روز یکشنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه سالجاری برگزار خواهد شد و در صورت عرضه نشدن تمام کالاهای مطرح شده در روز اول، ادامه حراج به روز بعد موکول خواهد شد.

وی تصریح کرد: افراد برای شرکت در این حراج نیاز است که ابتدا برای رویت کالا به انبارهای اموال تملیکی سراسر کشور مراجعه نمایند و برای شرکت در حراج های حضوری تنها همراه داشتن کارت ملی و کارت بانکی شرکت کنندگان کافی است.
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا