حمایت بانک ملی از مشاغل خانگی

ریال نیوز : بانک ملی ایران به منظور ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، رویکرد حمایت از بازار اشتغال و مشاغل خانگی اقشار ضعیف و گروه های هدف سازمان های حمایتی را یکی از سیاست های مهم خود برگزیده است.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک طی سال گذشته در مجموع به گروه های هدف سازمان های حمایتی از جمله مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بیش از دو هزار و 264 فقره تسهیلات قرض الحسنه در راستای ایجاد و توسعه کسب و کار و مشاغل خانگی به ارزش 707 میلیارد و 730 میلیون ریال پرداخت کرده است.

تعداد تسهیلات دریافتی مددجویان مشاغل خانگی کمیته امداد امام خمینی (ره) از مجموع تسهیلات قرض الحسنه پرداختی این بانک بالغ بر یک هزار و 954 فقره به ارزش 599 میلیارد و810 میلیون ریال و تسهیلات خوداشتغالی مددجویان بهزیستی بالغ بر 291 فقره به ارزش 102 میلیارد و 870 میلیون ریال بوده است.

بانک ملی ایران همچنین طی این مدت 3 میلیارد و 200 میلیون ریال نیز تسهیلات برای ایجاد و توسعه مشاغل خانگی به مددجویان بنیاد شهید تخصیص داده شده است.

افزون بر این پرداخت یک میلیارد و 850 میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان و صاحبان مشاغلی که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شده اند از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در مدت مذکور در راستای حمایت از بازار کسب و کار و مشاغل خانگی بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا