دو انتصاب جدید در منطقه آزاد قشم

ریال نیوز : سرپرست سازمان منطقه ازاد قشم با صدور احکامی مشاور و سرپرست مدیریت حوزه مدیرعامل این سازمان و همچنین دستیار ویژه خود را منصوب کرد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه ازاد قشم، دکتر افشار فتح الهی در این احکام مهدی کبیری لقب را به سمت مشاور و سرپرست مدیریت حوزه مدیرعامل این سازمان و دکتر علی اکبر رضایی را به سمت دستیار ویژه خود منصوب کرد.

براساس این گزارش در حکم انتصاب مهدی کبیری لقب آمده است: با استعانت از خداوند متعال، نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور و سرپرست مدیریت حوزه مدیرعامل منصوب می شوید. امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

دکتر افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم همچنین در حکم انتصاب دکتر علی اکبر رضایی آورده است: با استعانت از خداوند متعال، نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت دستیار ویژه اینجانب منصوب می شوید. امید است در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) در پیشبرد امور محوله موفق و موید باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 18 =

دکمه بازگشت به بالا