دیدار مدیرعامل منطقه آزاد قشم با فرمانده انتظامی

ریال نیوز : سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان قشم با وی از نیروهای انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت جامعه اسلامی نام برد و بر حمایت همه جانبه این سازمان از فرماندهی انتظامی این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر افشار فتح الهی با اشاره به نقش اساسی نیروی انتظامی در پیشبرد برنامه های توسعه سازمان منطقه آزاد قشم، الزامات سرمایه گذاری در هر جامعه را تامین امنیت و استقرار نظم و قانون در آن جامعه دانست و بر نقش نیروهای جان برکف انتظامی در جزیره قشم در این خصوص تاکید ویژه کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم همچنین با حمایت از فرماندهی انتظامی شهرستان قشم و تاکید برهمکاری و هماهنگی سازمان با این نهاد انتظامی، جهت هرگونه کمک در برقراری هرچه بهتر نظم و امنیت در قشم و ارتقاء و تقویت ارائه خدمات به شهروندان اعلام آمادگی کرد.

براساس این گزارش سرهنگ مجتبی راست خدیو فرمانده انتظامی شهرستان قشم نیز در این دیدار با تبریک انتصاب سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم رویکرد حمایتی و تعاملی این سازمان با نهادهای انقلابی استان و شهرستان را ستایش کرد و برآمادگی فرماندهی انتظامی این شهرستان جهت همکاری و مشارکت با سازمان در تامین نظم و امنیت قشموندان، گردشگران و مسافران جزیره تاکید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =

دکمه بازگشت به بالا