شعب کیشیک بانک سپه در ایام اربعین اعلام شد

ریال نیوز : ۱۶۴ شعبه بانک سپه طی سه روز آینده، آماده خدمت‌رسانی ویژه به زائران اربعین حسینی در سراسر کشور علی‌الخصوص استان‌های مرزی کرمانشاه، ایلام و خوزستان است.

 به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بانک سپه، ۱۵۰ شعبه این بانک برای خدمت‌رسانی ارزی به زائران اربعین حسینی در سراسر کشور از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر پذیرای مشتریان است و متقاضیان می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای گرفتن خدمات ارزی به شعب منتخب در هر استان مراجعه کنند.
شعب منتخب بانک سپه برای ارائه خدمات ارزی به مشتریان تا ساعت ۱۸ روز بیست‌وششم شهریورماه سال جاری (هم‌زمان با روز اربعین حسینی) باز است.
بر اساس این گزارش، بانک سپه برای رفاه حال زائران اربعین حسینی، ۱۴ شعبه مستقر در استان‌های خوزستان، ایلام و کرمانشاه را برای خدمات‌رسانی به این عزیزان در سه روز آینده از ساعت ۷ لغایت ۲۰ آماده کرده است و متقاضیان می‌توانند برای دریافت خدمات ریالی در شهرهای ذیل به شعب منتخب ریالی مراجعه کنند.

ردیف استان شهرشاخص نام شعبه۱خوزستانخرمشهر۱۵۰۰۰۱۱آیت‌الله‌خامنه‌ای
۲خوزستانآبادان۱۵۰۰۰۲۹آبادان
۳خوزستاناحمدآباد۱۵۰۰۰۴۲احمدآباد
۴خوزستانسوسنگرد۱۵۰۰۲۶۹سوسنگرد
۵خوزستانخرمشهر۱۵۰۰۳۷۴سعیدی
۶خوزستانحمیدیه۱۵۰۰۷۳۶حمیدیه
۷خوزستانهویزه۱۵۰۱۰۶۱هویزه
۸ایلاممهران۱۵۰۶۵۹۷امام حسین (ع)
۹ایلاممهران۱۵۰۱۵۷۲مهران
۱۰ایلاممهران۱۵۰۳۰۹۷زائر
۱۱کرمانشاهقصرشیرین۱۵۰۰۰۹۶قصرشیرین

بانک سپه برای ارائه خدمات ریالی شبانه‌روز به زائران در پایانه‌های مرزی مهران، خسروی و تمرچین در شهر پیرانشهر استان آذربایجان‌غربی، شعب سیار راه‌اندازی کرده است.

هموطنان گرامی می توانند لیست شعب منتخب بانک سپه را از اینجا مشاهده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =

دکمه بازگشت به بالا