فروش فوق‌العاده دو محصول هایما از امروز

گروه صنعتی ایران‌خودرو، این بار در راستای اجرای طرح‌های فروش خود به صورت هفتگی، از امروز (سه‌شنبه ٢۶ دی ماه) طبق روال به مدت سه روز فروش فوق‌العاده دو محصول هایما S۵ (با گیربکس شش سرعته اتوماتیک) و هایما S۷ پلاس توربوشارژ اتوماتیک را عرضه کرده است.

به گزارش ایسنا، در راستای اجرای طرح فروش محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو به صورت هفتگی در سه‌شنبه‌ها، این هفته سی‌ و دومین مرحله از طرح فروش فوق‌العاده محصولات این شرکت برای محصولات خانواده هایما (هایما S٧ پلاس توبورشارژر اتوماتیک و هایما S۵ توبورشارژر اتوماتیک شش سرعته) با قیمت قطعی و موعد تحویل سه ماهه اجرا می‌شود.

طرح قبلی (سی‌ و یکمین مرحله از فروش‌های فوق‌العاده) با عرضه سه محصول پژو پارس tu۵، دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک و دستی هفته پیش (١٩ بهمن ماه) با مشارکت پنج میلیون و ٨١ هزار و ٩٢۴ نفر برای ٨٠٠٠ دستگاه خودرو با شانس ۱ به ۶٣۵ برگزار شد.

قرعه‌کشی طرح مذکور شنبه پس از آن (٢٣ بهمن ماه) برگزار شد که بر اساس آن چهار میلیون و ۴٠٢ هزار و ۵٣٣ نفر برای خودرو پژو پارس tu۵ با ظرفیت ۴۰۰۰ دستگاه، ۴۰۵ هزار و ۹۹۵ نفر برای دناپلاس توربو اتوماتیک با ظرفیت ۲۰۰۰ دستگاه و ۲۷۳ هزار و ۳۹۶ نفر برای خودرو دناپلاس توربو شش سرعته فرمان برقی ٢٠٧ با ظرفیت ۲۰۰۰ دستگاه شرکت کرده بودند؛ به ترتیب شانس برنده شدن برای پارس tu۵ یک به ۱۱۰۰، برای دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک یک به ۲۰۲ و برای دناپلاس توربوشش سرعته یک‌به ۱۳۶ بوده است.

در این مرحله از فروش محصولات هایما، متقاضیان می‌توانند از امروز (سه‌شنبه/ ۲۶ بهمن ماه) تا پایان روز پنجشنبه/ ۲۸ بهمن ماه) نسبت به ثبت‌نام اولیه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند. قرعه‌کشی این مرحله نیز طبق روال، شنبه هفته آتی (٣٠ بهمن ماه) در حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است باتوجه به اینکه دراین مرحله از فروش محصولات هایما، مشتریان نهایی به طریق قرعه‌کشی مشخص می‌شوند، محدودیت‌های فروش همچون اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، ممنوعیت انتقال امتیاز به شخص ثالث، ممنوعیت ثبت‌نام برای افراد حقوقی، صحت شماره تماس اعلامی، آدرس، کدپستی و… وجود داشته و اعمال خواهد شد. ضمن اینکه دیگر مشتریان برای ثبت‌نام اولیه هیچ وجهی واریز نخواهند کرد.

اما برخلاف آنکه در مرحله قبلی فروش محصولات خانواده هایما، محدودیت‌هایی همچون نداشتن پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهینامه معتبر و حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، وجود نداشت و تنها شرکت‌کنندگان در طرح‌های قبلی فروش بدون قرعه‌کشی محصولات خانواده هایما، امکان ثبت‌نام در این طرح را نداشتند اما در این مرحله از فروش این محصولات مجدد محدودیت‌های مذکور اعمال شده است.

با توجه به اعمال قانون اخذ مالیات بر ارزش افزوده از خودروهای داخلی، قیمت هایما S۷ توربو شارژ اتوماتیک نسبت به مرحله قبلی فروش آن تغییر قیمت داشته است که به نظر می‌رسد به سبب همین موضوع مالیات بر ارزش افزوده باشد و در این مرحله با قیمت ۶٨٠ میلیون و ٩٩۶ هزار تومان عرضه شده است؛ اما قیمت هایما S۵ توربو (با گیربکس شش سرعته اتوماتیک) با همان قیمت مرحله‌ی قبلی (۵٩۵ میلیون تومان) عرضه شده است.

فروش فوق العاده دو محصول هایما از امروز

شایان ذکر است بدیهی است افرادی که در سال ١۴٠٠ و در بخشنامه قبلی فروش محصولات خانواده هایما ثبت‌نام و خودرو دریافت کرده‌اند، امکان ثبت‌نام مجدد نخواهند داشت. اما کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشده اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ثبت‌نام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا