اخبار ویژهاقتصادیبانک - بیمه و بورس

قیمت دلار و طلای ۱۸ عیار، چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۱

به‌گزارش ریال نیوز، امروز چهارشنبه ۱۱ دی‌ماه،قیمت دلار برای چندمین روز متوالی در صرافی‌های بانکی ثابت ماند. بر این اساس قیمت دلار برای خرید ۱۲۸۵۰تومان است و قیمت دلار برای فروش ۱۲۹۵۰تومان تعیین شده است.

قیمت روز یورو

قیمت یورو نیز با گذشت حدود یک هفته تغییر نرخ نداده است و در صرافی‌های مجاز بانک ثابت ماند. بنابراین قیمت یورو در صرافی‌های مجاز بانکی امروز برای خرید ۱۴۱۵۰تومان و قیمت یورو برای فروش ۱۴۲۵۰تومان اعلام شد.

قیمت دلار در بازار ارز این روزها با کمی افزایش همراه شده است و قیمت دلار و قیمت یورو در محدوده ۳۰۰ تا ۵۰۰تومان نوسان داشته  و در بسیاری از روزها نیز قیمت دلار و نرخ انواع ارز بدون تغییر مانده است.

لازم به ذکر است که نرخ های اعلام شده در این گزارش برای قیمت دلار و قیمت یورومربوط به قیمت‌گذاری صرافی‌های بانکی مجاز است و قیمت دلار و قیمت یورو در بازار آزاد ممکن است با قیمت های درج شده متفاوت باشد. ضمن آنکه نرخ اعلام شده برای قیمت دلار و قیمت یورو نرخ قیمت های خرید بانک برای میزان ارز کمتر از ۵ هزار دلار است.

قیمت اونس طلا

بهای هر اونس طلا در بازار جهانی به حدود ۱۵۲۲ دلار افزایش پیدا کرد  و به تبع آن در بازار داخلی هر  مثقال طلای آبشده رقم دو میلیون و ۶۵ هزار تومان قیمت خورد که این رقم معادل هر  گرم طلای ۱۸ عیار  حدود ۴۷۶ هزار تومان است.

قیمت امروز سکه

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با کاهش قیمت در معاملات امروز بازار تهران به ۴۶۵۰۰۰۰ تومان رسید.

هر قطعه سکه امامی طرح جدید نیز با قیمت ۴۶۶۰۰۰۰ تومان خرید و فروش شد که نسبت به دیروز تغییر نداشت.

قیمت روز نیم سکه

قیمت نیم سکه امروز ۲۳۹۰۰۰۰ تومان بود که نسبت به دیروز با کاهش همراه بود.

قیمت روز ربع سکه

قیمت ربع سکه امروز نسبت به روز گذشته کاهش یافت و ۱۴۸۰۰۰۰ تومان معامله شد.

قیمت سکه یک گرمی نیز بدون تغییر ۹۱۰۰۰۰ تومان بود.

قیمت ارز مسافرتی

شعب منتخب فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را بعد از ساعت۱۱ آغاز می‌کنند. مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰یورو خریداری کنند.

گفتنی است؛ بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یازده =

دکمه بازگشت به بالا