قیمت های بازار زیرذره بین مسئولان

به گزارش ریال نیوز از وزارت صمت، بنابراین گزارش و با توجه به تشدید بازرسی های مرتبط با این اقلام کالایی که از ابتدای امسال در چندین مرحله به عنوان اولویت بازرسی تعیین شده بودند؛ تعداد کل پرونده‌های متشکله برای تخلفات مرتبط با عرضه مرغ و تخم مرغ در سراسر کشور 4 هزار و 813 مورد بوده است.

ارزش ریالی کل پرونده‌های متشکله و برگه های گزارش بازرسی در ۵ ماهه نخست امسال بالغ بر 3 میلیارد و 700 میلیون تومان بوده است.

در گزارش ارائه شده از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، تعداد بازرسی گوشت مرغ در پنج ماهه نخست امسال، ۴۸ هزار و ۴۰۹ مورد بوده و در همین راستا برای 2 هزار 670 واحد صنفی متخلف، برگه گزارش بازرسی به ارزش ریالی بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تنظیم شده است.

همچنین در این بازه زمانی تعداد بازرسی های انجام شده در خصوص کالای تخم مرغ 29 هزار 30 مورد بوده و برای 2 هزار 143 متخلف صنفی، گزارش بازرسی به ارزش ریالی حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تومان تنظیم و به مرجع رسیدگی کننده ارسال شده است.

لازم به توضیح است؛ روند نظارتی و تشدید بازرسی ها روی اقلام کالایی مرغ و تخم مرغ در ایام پیش روی در سراسر کشور ادامه دارد و همزمان با گزارشات مردمی از طریق تلفن 124، در اسرع وقت به تخلفات صنفی مرتبط رسیدگی و اعمال قانون می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا