اجتماعی

خبر خوش برای نویسندگان

ریال نیوز-امسال سال درخشش توست با انتشارات آفتاب گیتی در عرصه علم و فرهنگ بدرخشید. مجوز چاپ کتاب و معرفی نویسندگان و فرهیختگان گرامی به سرای اهل اهل قلم و عضویت نویسندگان گرامی به صندوق اعتباری هنر شرایط بیمه تامین اجتماعی بیمه تکمیلی را برای اهل قلم مهیا کرد.

سپاس و ستایش پروردگار را که توفیق ارائه خدمات علمی و آموزشی در گستره فرهنگ میهن اسلامی ر ا به ما ارزانی داشت. و از برکت این منت بی انتها توانستیم با نشر آثار متعدد در زمینه های آموزشی، مدیریتی، روانشناسی و فنی مهندسی و کتاب های کودک از اساتید برجسته دانشگاه ، مربیان ، نویسندگان بزرگ کشور یاری جستیم و آثاری ارزشمند را در این زمینه ها خلق کردیم.

از این رو موسسه انتشاراتی آفتاب گیتی با همکاری جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر این سرزمین اقدام به تهیه و نشر مجموعه های آموزشی کاربردی در حوزه های گوناگون نموده است .ُ

اتشارات آفتاب گیتی افتخار دارد با چاپ بیش از ۵۰۰ عدد کتاب و حضور در نمایشگاه های بین االمللی استانی و رونمایی از کتاب های گوناگون توانسته است رضایت خاطر تمام نویسندگان و مولفین و مترجمین را از بابت معرفی و ارائه آثارشان جلب کند و موفق به کسب نشان استاندارد ایزو ۹۰۰۱ رضایتمندی مشتری گردید.

امید است آثار منتشر شده مورد توجه علاقه مندان رشته های مختلف قرار بگیرد و این عزیزان با حمایت رو افزون خود ما را در جهت هر چه بهتر خدمت رسانی در حوزه فرهنگ و نشر آثار ارزنده یاری نمایند.

کتابهایی که در انتشارات آفتاب گیتی به چاپ میرسد ارزشمند بوده و انتشارات آفتاب گیتی مفتخر است که در نمایشگاه های بین المللی کتاب در استان های تبریز ، مشهد، ساری، شیراز، خوزستان، البرز، ارومیه ، اصفهان، کرمانشاه، گیلان، زاهدان ، کرمان، سنندج، یزد، اردبیل ، بندر عباس، زنجان ، گلستان حضور داشته و با نصب پوستر مناسب به معرفی کتاب مولف گرامی می پردازد. در سایت انتشارات قرار می گیرد.

موسسه انتشاراتی آفتاب گیتی مفتخر است با تیم مجهز اعم از گرافیست و صفحه آرا حرفه ای و مشاوره رایگان چاپ کتاب به فرهیختگان گرامی ارائه دهد اخذ شابک و فیپا و مجوزهای وزارت ارشاد را در سریعترین زمان و با نازلترین قیمت اخذ و در اختیار مولف قرار می گیرد مراحل اداری مرحله به مرحله در اختیار مولف قرار میگیرد طراحی جلد نیز بنا بر نظر مولف صورت می گیرد که با گرافیست به صورت حضوری و یا از طریق واتس آپ یا تلگرام در ارتباط باشد. و در حدود ۱۰ روز کاری کتاب به چاپ می رسد.

خبر خوش برای نویسندگان گرامی از ۱۵ /۱۲ /۱۳۹۸ الی ۱۵ /۰۲ /۱۳۹۹ مجوز چاپ کتاب بههمراه صفحه آرایی و طرح جلد و چاپ ۱۰ جلد کتاب ( با تعداد صفحات ۱۲۰ صفحه حداکثر)با قیمت باور نکردنی ۵۵۰۰۰۰ تومان انجام می پذیرد. لذا کارت ملی و فایل ورد کتاب خودرا به شماره ۰۹۱۲۳۳۴۲۳۶۲ انتشارات آفتاب گیتی ارسال نمایید. و در نمایشگاه کتابتهران هم در ۲ حوضه سالن ناشران دانشگاهی و سالن ناشران عمومی رونمایی میشود. با
انتشاراتی آفتاب گیتی با مدیریت : هوشنگ اسدزاده ارتباط با مدیریت ۰۹۱۰۸۶۴۱۳۳۳- ۰۹۱۲۳۳۴۲۳۶۲:

 www.aftabegiti.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا