مزیت‌های قزوین برای سرمایه‌گذاران شناخته شده نیست

ریال نیوز : استاندار قزوین گفت: مزیت‌های استان قزوین هنوز برای سرمایه گذاران شناخته شده نیست و اگر مزیت ها معرفی شوند به طور قطع سرمایه گذاران با اشتیاق بیشتری در استان فعالیت خواهند کرد.

به گزارش ریال نیوز ، محمدمهدی اعلایی ، استاندار قزوین روز شنبه در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان قزوین با بیان اینکه برخی از سرمایه گذار‌ی‌ها در سطح کشور و استان مغفول مانده‌اند و باید بتوان آنها را در استان اجرایی کرد، اظهار داشت: سرمایه گذاری در نصب دوربین ثبت جرائم رانندگی یکی از سرمایه گذاری هایی است که سرمایه کمی را هم نیاز دارد ولی برای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای بسیار تاثیرگذار است و با توجه به اینکه استان قزوین جزو مسیرهای پرحادثه کشور می باشد باید در این زمینه برنامه ریزی داشته باشیم.

اعلایی گفت: می توان با نصب دوربین های هوشمند در جاده های استان تمامی تخلفات رانندگی را ثبت کرده و در کاهش تصادفات جاده‌ای یک اقدام بسیار تاثیرگذار را انجام داد.

استاندار قزوین با اشاره به برگزاری همایش سرمایه گذاری در استان قزوین اضافه کرد: در برگزاری همایش، صرف برگزاری همایش ملاک نیست و برگزاری آن باید به گونه‌ای باشد که خروجی آن ورود سرمایه گذار به استان قزوین باشد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: به نظر می رسد باید چندین پروژه اصلی استان احصاء شود و در این همایش ارائه شود تا شاهد جذب سرمایه گذاران به استان قزوین باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا