نگرانی فعالان اقتصادی از استیضاح وزیر صنعت

ریال نیوز : به گفته رئیس خانه صنعت و معدن ایران، عدم ثبات چالش اصلی پیش روی فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان است و وزیر صنعت، معدن و تجارت در چند ماه گذشته چندین مرتبه مورد تهدید استیضاح قرار گرفته که در واقع تهدید همه فعالان اقتصادی است.

به گزارش ریال نیوز ، سید عبدالوهاب سهل‌آبادی در همایش بزرگداشت روز صنعت و معدن در کرمان گفت: کشور ثروت هنگفتی در حوزه‌های مختلف صنعتی و معدنی دارد که متاسفانه از این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌شود که باید افسوس بخوریم.

به گفته رئیس خانه صنعت و معدن ایران، عدم ثبات چالش اصلی پیش روی فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان است.

طبق اعلام سهل‌آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در چند ماه گذشته چندین مرتبه مورد تهدید استیضاح قرار گرفته که در واقع تهدید همه فعالان اقتصادی است. اگر این وزیر واقعاً به درد کار نمی‌خورد سریعاً تغییرش بدهید؛ با تهدید که نمی‌شود کار کرد.

رئیس خانه صنعت و معدن ایران می افزاید: فلان نماینده از این وزیر خوشش نمی‌آید و یا خواسته‌ای دارد که وزیر انجام نمی‌دهد، سریع مسئله استیضاح را مطرح می‌کنند.

به اعتقاد او، مجلس شورای اسلامی باید از عمل اقتصادی رئیس جمهور حمایت کند و خود دولت نیز باید عمل جراحی شده و چابک سازی شود.

به گفته رئیس خانه صنعت و معدن ایران، حمایت از بخش خصوصی فقط در حرف باقی مانده اما در عمل حمایت چندانی از این بخش نمی‌شود.

سهل‌آبادی با بیان این که ما در کنار دولت و انقلاب هستیم و از نیروهای انتظامی کشور برای امنیت ایجاد شده تشکر می‌کنیم، افزود: اجازه نخواهیم داد ناامنی در حیطه کاری ما وارد شود و دشمن از آن سوءاستفاده کند و کارگران خود را در محیط کار و کارخانه حمایت کردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا