همراهان هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران منتشر شد

ریال نیوز : هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران ساعت ۸ صبح ۲۱ دی ماه باحضور مقامات،مدیران و متخصصان فناوری‌های مالی برگزار می شود.

به گزارش ریال نیوز، بیش از ۶۰ بانک و شرکت فعال فناوری در بخش نمایشگاهی،مدیران عامل،اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل ۱۸ بانک در بخش بانکداری نوین، ۵۰ محصول در بخش کارگاه‌های معرفی محصول، ده‌ها تیم استارتاپی و VCها در بخش جشنواره نوآوری و استارتاپی، بیش از ۷۰ سخنران در بخش آموزشی،نشست‌ها و میزگردها، بیش از ۹۰ نفر از مدیران و متخصصان در بخش کمیته علمی، بیش از ۳۵ برند فعال در بخش تبلیغات محیطی، بیش از ۲۰ رسانه و ده‌ها خبرنگار در بخش ستاد خبری،رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ایران را همراهی می کنند..

برخورداری از حمایت ۱۵ اسپانسر، حضور رسانه ملی و پخش زنده از تلویزیون اینترنتی، سایت های خبری و شبکه‌های اجتماعی نیز،عمق اثرگذاری این رویداد را روشن می سازد.

در رویداد ملی Transaction موضوعات رمز ارزها، تحول دیجیتال، هوش مصنوعی، معماری سازمانی، تلکوبانک‌ها، خرید اعتباری، آینده صنعت پرداخت، بانکداری باز، روش های نوین تجزیه تحلیل صورت های مالی،استاندارد IFRS, چالش بانک ها در عرصه سرمایه گذاری و بنگاه داری و….بحث و تبادل نظر می شود.

مراسم افتتاحیه هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران ساعت ۸ صبح ۲۱ دی ماه باحضور مقامات،مدیران و متخصصان فناوری‌های مالی برگزار و بمدت دو روز میزبان علاقه مندان و فعالان اکوسیستم صنایع‌مالی، بانکی، پرداخت و فناوری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 11 =

دکمه بازگشت به بالا